Jarmark w Katowicach. "Oscypki drożej niż na sylwestrze w górach, porażka"

21

Tiktoker o nazwie @king_of_temptations wybrał się ostatnio na jarmark bożonarodzeniowy w Katowicach (woj. śląskie). Zdecydował się tam nagrać specjalny filmik dla swoich fanów, gdzie zaprezentował ceny za poszczególne przekąski. Niektóre kwoty robią wrażenie.

Jarmark w Katowicach. "Oscypki drożej niż na sylwestrze w górach, porażka"
Jarmark w Katowicach. Tiktoker pokazał ceny. (TikTok, @king_of_temptations)

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli jednak ktoś już chce poczuć ich magię, to może wybrać się na jarmark bożonarodzeniowy np. w Katowicach.

Ten targ trwa na rynku miejskim od 17 listopada 2023 roku do 7 stycznia 2024 roku. Wielu internautów dzieli się swoimi filmami i zdjęciami, na których prezentują ceny za oferowane tam przekąski. Tak samo postąpił tiktoker @king_of_temptations.

Jarmark bożonarodzeniowy w Katowicach. Drogo? Tiktoker pokazał ceny

Co jadłem na jarmarku w Katowicach i ile kosztowało? - zaczepił swoich widzów influencer @king_of_temptations.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jarmark świąteczny w Warszawie. Możesz zjeść u Magdy Gessler! Czy ceny odstraszają?

Otóż, okazuje się, że młody mężczyzna zdecydował się m.in na pierogi z kapustą i grzybami. Za danie, które liczyło sześć sztuk zapłacił 22 zł.

Następnie skosztował oscypka z żurawiną w cenie 8 zł. Potem wypił też grzane wino za 18 zł. To nie koniec świątecznych przysmaków, na jakie sobie pozwolił tego dnia. Spróbował m.in. też zupy grzybowej, a ta kosztowała 10 zł.

Wideo influencera szybko stało się hitem na TikToku. Do momentu stworzenia tego artykułu zebrało już aż 99 tysięcy odsłon. Internauci ochoczo dzielili się pod nagraniem tym, co myślą. Nie owijali w bawełnę. Padły też pewne porównania.

"Ehh, te czasy kiedy oscypki były po 2-3 zł" - pisała jedna osoba. "Te grzańce to nawet koło grzańca nie stały" - dodawała z ironią inna. "Grzane wino drożej niż we Wrocławiu" - zaznaczała kolejna.

Oscypki drożej niż na sylwestrze w górach, porażka - kwitowała pewna tiktokerka.
Dla mnie najlepszy jest stragan z serami - zaznaczała następna.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić