oprac. Marta Ossowska| 

Jarosław Jakimowicz nie chwali się synem. Są podobni, ale nie pod względem poglądów

15

Pracownik TVP Info rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Jeden z jego synów na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Rzadko się widują. Nikt jednak nie będzie w stanie zaprzeczyć, że 20-latek z wyglądu jest łudząco podobny do ojca.

Jarosław Jakimowicz nie chwali się synem. Są podobni, ale nie pod względem poglądów
Jarosław Jakimowicz (ONS)

Jarosław Jakimowicz dawniej był gwiazdą "Młodych wilków", później wybrał karierę w telewizji. Po próbie zaistnienia w "Big Brotherze" 50-latek stał się ekspertem od tematów społeczno-politycznych. Niedawno otrzymał własny program "W kontrze" na antenie TVP Info, który współprowadzi z Magdaleną Ogórek.

Równie burzliwe jest życie prywatne aktora. W 1998 r. po 2 miesiącach znajomości ożenił się z malarką Joanną Sarapatą. Dwa lata później na świat przyszedł ich syn Jovan. Para rozwiodła się w 2010 r., a kobieta z dzieckiem wyjechała na stałe do Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

Jarosław Jakimowicz ma też drugiego syna 16-letniego Jeremiasza ze związku z Joanną Gołaszewską. Od 4 lat znowu jest mężem tajemniczej Katarzyny, z którą nie pokazuje się w mediach.

Najstarsza pociecha nowej gwiazdy TVP Info z wyglądu bardzo przypomina ojca z młodości. Jovan również może poszczycić się dłuższymi, blond włosami i szczupłą sylwetką.

Chłopak studiuje stosunki międzynarodowe. Po jego zdjęciach na Instagramie widać, że interesuje się polityką. Ale wyznaje odmienne poglądy niż Jarosław Jakimowicz.

Jovan jeszcze kilka tygodni temu deklarował poparcie dla Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Namawiał też swoich polskich kolegów do udziału w głosowaniu. Z kolei jego tata wywiesił u siebie w domu baner wyborczy Andrzeja Dudy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pomimo że Jovan spędza obecnie wakacje w Polsce, dotąd nie pochwalił się fotkami ze spotkania z ojcem. Miejmy nadzieję, że pomimo odmiennych światopoglądów pozostają w dobrych relacjach.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić