Jarosław Jakimowicz szalał na ściance. Wszystko się nagrało

24

Anna Popek i Jarosław Jakimowicz rozmawiali w programie "W kontrze" z młodymi działaczami PiS. A co działo się za kulisami? Okazuje się, że prowadzący wspólnie pląsali w rytm muzyki na tle ścianki TVP Info. Filmik ukazujący radosny taniec trafił już na TikToka.

Jarosław Jakimowicz szalał na ściance. Wszystko się nagrało
Pląsali w rytm muzyki (TikTok)

Anna Popek od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską. Do tej pory prowadziła wiele imprez czy konkursów, a poza tym była gospodynią "Pytania na śniadanie". Już od jakiegoś czasu odpowiada natomiast za serwis "Wstaje dzień" w TVP Info.

Jarosław Jakimowicz pracuje natomiast w roli gospodarza popularnego formatu "W kontrze". To stanowisko zajmuje już od około dwóch lat. Ostatnio razem z Popek gościł młodych polityków PiS - Angelikę Żukowską i Karola Jankowskiego.

Za kulisami cała czwórka zatańczyła na tle ścianki TVP Info. Żukowska, Popek, Jankowski i Jakimowicz zaprezentowali układ do muzyki Johna Philipsa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ostre słowa o Czarnku. Ma długą listę grzechów

Najlepiej radziła sobie Anna Popek. Cała reszta czyniła natomiast starania, by dotrzymać jej kroku. Zdecydowanie najbardziej zagubiony był kontrowersyjny prezenter TVP. Ewidentnie nie był w stanie nadążyć.

To działo się za kulisami TVP Info

Początkowo Jakimowicz radził sobie przyzwoicie. Później mocno spoglądał w kierunku reszty. Było widać, że ma spore problemy...

Wideo stało się prawdziwym viralem. Liczba odtworzeń rośnie z godziny na godzinę. Pojawia się też coraz więcej komentarzy. Większość z nich nie jest pozytywna.

"Masakra, za kasę wykonają każdy rozkaz", "Coś strasznego", "Za kasę zrobią wszystko", "Ręce opadają", "Jaka telewizja, taki występ", "Jaka telewizja, takie gwiazdy", "Masakra", "Tragedia", "Ile wam zapłacili za ten cyrk?" - czytamy pod filmikiem.

Z pewnością bohaterzy nagrania liczyli na lepsze oceny. Tymczasem internauci okazali się wręcz bezlitośni...

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić