Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości. To wydarzy się w październiku

84

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Mężczyzna swoimi wizjami dzieli się za pośrednictwem platformy YouTube. Głównie przekazuje informacje dotyczące losów Polski. Tym razem w rozmowie z portalem o2.pl zdradził, jakiej pogody możemy spodziewać się w październiku.

Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości. To wydarzy się w październiku
Jasnowidz Jackowski (YouTube)

Krzysztofa Jackowskiego z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać.To popularny polski jasnowidz, który nie raz pomagał w różnych śledztwach.

W ten sposób udowodnił swoją wartość oraz to, że jego wizje rzeczywiście potrafią się sprawdzić. Jednak mimo wszystko warto jego słowa traktować z przymrużeniem oka.

Mężczyzna prowadzi kanał na platformie YouTube - to właśnie za jego pośrednictwem przekazuje swoje wizje. Dodajmy, że jego poczynania na tej platformie śledzi ponad 302 tys. osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Goździalska zabrała ukochanego "na salony". Zdradza, czym mężczyzna się zajmuje

Jaka będzie pogoda w Polsce w październiku?

Śmiało można stwierdzić, że pogoda we wrześniu rozpieściła nas słońcem i wysokimi temperaturami.

W związku z tym zapytaliśmy Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa, czy ten trend utrzyma się w nadchodzących dniach.

Mam wrażenie, że pogoda nas jeszcze rozpieści. Oczywiście nie w taki sposób, że w październiku będzie 30 stopni, bo to jest już astronomicznie prawie nie możliwe, bo słońce będzie za nisko i za krótko w ciągu dnia nad naszymi głowami - powiedział portalowi o2.pl.

- Mam przeczucie, że tak jak wrzesień był ciepły, wręcz letni, jednak z pewnymi wyrywkami - bo wiadomo, że pod październik to już jest jesień - tak październik będzie podoby, też z pewnymi przerywnikami, ale podobnie pięknymi temperaturami, jak na październik dość wysokimi - dodał.

W rozmowie z portalem o2.pl podkreślił także, że na szczęście pogoda w Polsce, jak i na świecie jest apolityczna i "daje nam naprawdę coś dobrego".

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić