aktualizacja 

Jasnowidzka Aida już wie. To nas czeka. Zacznie się 9 września

439

Niedawno rozpoczął się wrzesień. W związku z tym ważnymi wskazówkami podzieliła się Aida Kosojan-Przybysz. Jakie przewidywania na nadchodzące dni ma popularna jasnowidzka?

Jasnowidzka Aida już wie. To nas czeka. Zacznie się 9 września
Aida Kosojan-Przybysz (akpa)

Najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce jest oczywiście Krzysztof Jackowski. Nie brakuje jednak też takich, którzy uważnie monitorują wizje Aidy Kosojan-Przybysz. Dzieli się ona między innymi radami na temat rozwoju osobistego. Podpowiada też, czego należy się spodziewać w najbliższym czasie.

Niedawno wizjonerka podkreślała, że snucie czarnych myśli ma bardzo duży wpływ na nasze życie. Zaznaczała, że trzeba tego unikać. Jednocześnie tłumaczyła, że należy brać odpowiedzialność za to, co mówimy samym sobie.

Ta kwestia niebawem może stać się szczególnie istotna. Wszystko za sprawą tego, że - według wróżki - już wkrótce zaczniemy snuć podsumowania.

Kochani, przed nami miesiąc wyzwań. Wrzesień to czas wchodzenia na szczyty, na wędrówkę w góry pragnień i własnych możliwości. 9 zajmuje szczytowe miejsce w paradzie cyfr: to prawdziwa góra. Od 9 września zaczyna się proces podsumowania roku - napisała Aida na Instagramie.

Aida Kosojan-Przybysz radzi. Tak postępuj we wrześniu

Jasnowidzka uważa, że we wrześniu warto trochę zwolnić i zatroszczyć się o siebie. Wcale nie trzeba dostosowywać się do tempa narzucanego przez innych.

Nie przyspieszaj tempa, nie próbuj gonić nikogo i niczego. Poczuj każdy stawiany przez siebie krok. Twoja stabilność to twoje poczucie bezpieczeństwa. Dbaj o równowagę wewnętrzną, a jednocześnie podziwiaj i chłoń piękno płynące z zewnątrz - zachęciła Kosojan-Przybysz.

Na jej wpis zareagowało wiele osób. "Słowa wypowiadane przez panią Aide dają mi wielkie ukojenia" - pisze jedna z internautek.

Pani słowa wnoszą w moje serce spokój - dodała kolejna.

Wypowiedzi jasnowidzów warto traktować z przymrużeniem oka. Oczywiście czasami ich słowa znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale niejednokrotnie nie mają z nią nic wspólnego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Patricia Kazadi o pożarze na ślubie Karoliny Pisarek: "Byliśmy przekonani, że to część atrakcji"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić