Jasnowidzka u Magdy Mołek. Słynna Aida o tym, co nas czeka w 2023 roku

12

Aida Kosojan-Przybysz to jedna z najsłynniejszych jasnowidzek znanych w Polsce. Wizjonerka ormiańskiego pochodzenia wystąpiła w programie internetowym Magdy Mołek "W moim stylu". Opowiedziała o tym, jaki jej zdaniem będzie 2023 roku. Określiła go jednym słowem. Co nas czeka?

Jasnowidzka u Magdy Mołek. Słynna Aida o tym, co nas czeka w 2023 roku
Aida o 2023 roku. Słynna jasnowidz o tym, co nas czeka (YouTube, W Moim Stylu Magda Mołek)

Aida Kosojan-Przybysz znana jest w Polsce nie tylko za sprawą swojego głosu i występów scenicznych, ale przede wszystkim z ogromnej intuicji i daru jasnowidzenia, który jest jej przypisywany. W rozmowie z Magdą Mołek Aida została zapytana o to, co czeka nas w 2023 roku. - Powiedz nam proszę, jeśli możesz, ten 2023, jaki będzie? Co się będzie działo? Czego możemy się spodziewać? - zapytała dziennikarka, której Aida miała przewidzieć, że będzie tworzyła kiedyś internetowy program.

Ja w swoim życiu przywiązuję bardzo dużą uwagę do metafor, które mi się ukazują, czyli również obrazy, które się układają przed moimi oczami i rok 2023 ukazał mi się jako rok klucza - zaczęła wizjonerka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nadal porywają kobiety w Gruzji

Aida o 2023 roku. Słynna jasnowidz o tym, co nas czeka

Aida powróciła pamięcią do wizji, które przyszły do niej w poprzednich latach. Przypomniała, że na nasze życie wpływała "energia zewnętrzna". Zaznaczyła, że wciąż na nasze życie wpływa to, co działo się przed laty.

2020 rok nazwała rokiem maski, jeszcze nie wiedząc, że maska niesie za sobą na przykład pandemię koronawirusa. Rok 2021 określiła rokiem miecza, kiedy świat walczył "o nowy czas, istnienie, zaistnienie w nowej sytuacji". Rok 2022 nazwała z kolei rokiem korytarza. Widziała drzwi z jednej, drugiej strony, wspomniała o sąsiadach, emocjach i hałasach, które dotrą do nas z wielu stron, na przykład z Ukrainy. Rok 2023 Aida nazywa rokiem klucza.

Klucz dla mnie to jest bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy lub zamykamy drzwi. Jak drzwi swojego serca, swojej duszy, tak drzwi nowych domów. Drzwi albo prowadzą nas kierunkiem znanym nam już wcześniej albo nowym. Mi się wydaje, że ten 2023 rok to jest taki czas, z jednej strony droga do samego siebie, a z drugiej strony droga w nową, nieznaną przestrzeń. Ale, jedna dobra uwaga, to jest rok, na który mamy dużo wpływu - zwraca uwagę wizjonerka.

Dodała też, że powinniśmy zwracać uwagę na to, co dzieje się w naszych domach, kraju, na naszych podwórkach. Poradziła, by ludzie zwrócili uwagę na swoje słowa, wyrażanie siebie. - Kluczem jest też słowo - mówi wizjonerka i wspomina zardzewiałe klucze, które mogą symbolizować dawne sprawy.

Cieszę się, że będzie rok klucza, bo idąc korytarzem dochodzimy do drzwi. (...) Wydaje mi się, że to jest dobry moment na zamknięcie wielu spraw, które nas bolą od lat. (...) Wydaje mi się, że wielu ludziom brakowało odwagi, że to jest ich moment, ich czas. (...) Taki klucz to jest poczucie bezpieczeństwa. (...) Nasze słowo jest kluczem - mówi Aida.
Zobacz także: Jaki jest klucz do 2023 roku? Aida Kosojan - Przybysz W MOIM STYLU | Magda Mołek
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić