aktualizacja 

Jest czego zazdrościć. Oto wykształcenie Daniela Martyniuka

151

Ostatnio o Danielu Martyniuku, który jest synem gwiazdora disco-polo Zenka Martyniuka, znów zrobiło się bardzo głośno. Mężczyzna po raz kolejny wywołał aferę. O jego wybrykach niejednokrotnie mówiono sporo. Rzadziej rozprawiano na temat wykształcenia Daniela, które jest naprawdę imponujące.

Jest czego zazdrościć. Oto wykształcenie Daniela Martyniuka
Daniel Martyniuk (Instagram)

Po sylwestrze znów zrobiło się głośno na temat Daniela Martyniuka. Syn słynnego piosenkarza wywołał aferę w hotelu w Zakopanem. Świadkowie relacjonowali, że mężczyzna miał się awanturować i krzyczeć na swoją żonę. Podobno zaczepiał innych gości hotelu.

Finalnie 34-latek został wyprowadzony z obiektu przez policję. O sprawie zrobiło się bardzo głośno. W końcu głos zabrała Faustyna, małżonka Daniela.

Zachowanie dziennikarza, który w dniu 1.01.2024r. o godz. 12:30, nie dociekając prawdy, opublikował informacje, jakie potem były powielane przez inne portale, przekracza wszelkie zasady uczciwości dziennikarskiej. Próbowałam zignorować artykuły, ale przekroczono wszelkie granice, wkraczając w sferę prywatności, jaką jest małżeństwo. Wpisanie w stek kłamstw, wyzwisk kierowanych do mnie, awantury małżeńskiej przed hotelem pomiędzy mną a Danielem w Zakopanem napawa obrzydliwością. Jest to kłamstwo!!! - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Potrącił kobietę na przejściu. Wszystko nagrały kamery
Wytyczanie nam małżonkom przez dziennikarza drogi rozwodu rozmija się z podstawowymi zasadami etyki zawodowej dziennikarskiej. Wzywam wskazanego dziennikarza do bezzwłocznego usunięcia naruszeń naszych dóbr osobistych, w przeciwnym razie pozostaje droga sądowa. Kłamstwem jest, że nikt nie czekał na Daniela, został on zabrany z Zakopanego przeze mnie, a towarzyszyła mi czteroosobowa rodzina Daniela. Wstyd, za podawanie nieprawdziwych informacji, które kaleczą małżeństwo, a przede wszystkim człowieka - dodała.

Jakie wykształcenie ma Daniel Martyniuk?

W obliczu tego skandalu warto przypomnieć, jakie wykształcenie ma Daniel Martyniuk.

Potomek Zenka Martyniuka to absolwent Akademii Morskiej w Gdyni. Właśnie na tej uczelni zdobył uprawnienia nawigatora. Trzeba przyznać, że jest to dość nieoczywisty kierunek studiów, zważając choćby na to, że Daniel urodził się i wychował na Podlasiu.

W jednej z rozmów ze "Super Expressem" Zenek Martyniuk wychwalał syna i opowiadał o jego doświadczeniu zawodowym. - Świetnie mówi po angielsku, a dzięki swojej pracy w zawodzie żeglarza zwiedził już kawał świata. Pływał na katamaranie oraz na jachtach przewożących kontenery: m.in. na trasie Antwerpia – Liverpool oraz do Filadelfii - zaznaczał.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić