aktualizacja 

Joanna Brodzik już nie jako aktorka. "Spełniło się właśnie moje marzenie"

8

Joanna Brodzik od lat występuje w polskich produkcjach telewizyjnych i filmowych. Tym razem aktorka po latach pracy przed kamerą i na deskach teatrów sprawdziła się w zupełnie nowej roli. "Spełniło się właśnie moje marzenie" - wyznała w jednym z wywiadów. Co zrobiła Joanna Brodzik?

Joanna Brodzik już nie jako aktorka. "Spełniło się właśnie moje marzenie"
Joanna Brodzik już nie jako aktorka. "Spełniło się właśnie moje marzenie" (AKPA, AKPA)

Joanna Brodzik wystąpiła w wielu filmach i serialach. Jedne z najsłynniejszych produkcji z jej udziałem to "Kasia i Tomek", "Magda M." czy "Dom nad rozlewiskiem". W 1996 roku skończyła warszawską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną i od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu.

Dziś jest wziętą aktorką, przed którą nowe wyzwania. Jednym z nich był spektakl "Wstydź się", gdzie Joanna Brodzik wystąpiła nie tylko jako odtwórczyni jednej z ról. Spełniła też swoje marzenie robiąc coś zupełnie innego. Pracowała jako producentka kreatywna tej sztuki. - Komediodramat "Wstydź się" to jest mój debiut w roli producentki kreatywnej. Dla mnie przede wszystkim jest to ogromna lekcja - powiedziała "Newserii Lifestyle".

Dla mnie to jest największa jak do tej pory przygoda w prowadzeniu, zapraszaniu do tworzenia wspólnego projektu innych ludzi i wykorzystanie w tej robocie narzędzi, które zyskałam, kończąc szkołę trenerską. Bardzo mi się to przydało - przyznała gwiazda.

Joanna Brodzik już nie jako aktorka. "Spełniło się właśnie moje marzenie"

Joanna Brodzik w roli producentki kreatywnej miała przed sobą niemałe wyzwanie. Jak wyznała, dzięki temu wiele się nauczyła. - Nie była ona [lekcja - red.] najłatwiejsza, ale wiadomo, że najskuteczniej uczysz się wtedy, kiedy to doświadczenie edukacyjne jest intensywne - stwierdziła.

Gwiazda wyjawiła, że praca w nowej roli była jej wielkim marzeniem. Przyznała, że w dniu premiery poczuła w sercu jak się spełnia. -To jest fantastyczne uczucie, kiedy stajemy wszyscy na scenie w dniu premiery, a ja w cichości swojego serca myślę o tym, że spełniło się właśnie moje marzenie - dodaje Joanna Brodzik.

Zobacz także: Brodzik rozdaje autografy. Jak wygląda na co dzień?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić