Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|
aktualizacja

Nagranie z Gwit. "Ja się czuję pokrzywdzona"

53
Podziel się:

Dominika Gwit zabrała głos na temat "Tańca z Gwiazdami". Aktorka w towarzystwie jednego z uczestników poinformowała, że czuje się pokrzywdzona w związku ze swoim udziałem w programie. W tanecznym show wystąpiła w 2017 roku.

Nagranie z Gwit. "Ja się czuję pokrzywdzona"
Dominika Gwit o TzG: "Ja się czuję pokrzywdzona" (AKPA, AKPA)

Dominika Gwit jest ostatnio bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie publikuje nie tylko posty, ale też relacje, w których przemawia do swoich fanów. Jest z nimi w stałym kontakcie. Obserwatorzy Gwit doskonale wiedzą, co u niej słychać i jak spędza czas danego dnia.

Tym razem aktorka zaprezentowała na krótkim nagraniu swój wieczór. Spędzała go na przygotowaniach do spektaklu komediowego "Pomoc Domowa". Oprócz niej, występuje tam Michał Mikołajczak, który bierze obecnie udział w "Tańcu z Gwiazdami". Z tej okazji jego koleżanka zabrała głos na temat słynnej rozrywkowej produkcji.

Zaczęła słowami: "Hej ho! Pomoc domowa w Warszawie i...." - a następnie Gwit zanuciła czołówkę z "Tańca z Gwiazdami" i kamerę skierowała na jednego z uczestników obecnej edycji. Jest nim wcześniej wspomniany Michał Mikołajczak.

"Michał Mikołajczak [głosujcie - red.] na para nr ile?" - zapytała kolegę po fachu. Odpowiedział, że wraz z partnerką oznaczony jest nr 6. "Para numer sześć" - usłyszeli odbiorcy Gwit z Instagrama. Następnie Mikołajczak i Gwit zapowiedzieli nowy odcinek, ktróy na Polsacie będzie można oglądać już w poniedziałek. Aktor zaznaczył, że można na niego wysyłać SMSy i głosować w aplikacji. Dominika Gwit od razu na to zareagowała robiąc skrzywioną minę.

Dominika Gwit o "Tańcu z Gwiazdami": "Ja się czuję pokrzywdzona"

Dominika Gwit wzięła udział w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie show pojawiła się w 2017 roku. Przy okazji promocji kolegi, wróciła wspomnieniami do tego czasu twierdząc żartobliwie, choć z dosadnym wyrzutem, że "czuje się pokrzywdzona".

Za moich czasów nie było aplikacji, ja się czuję pokrzywdzona. Ani nie było aplikacji, ani nie było naszych tańców na YouTube, a teraz wszystko mają, wszystko mają... Patrzcie się, jeszcze się d*pą odwraca - skomentowała ironicznie i oceniła dziwne pozy Mikołajczaka.

Na powyższy tekst Gwit, aktor zareagował uśmiechem i jeszcze raz zarecytował numer swojej pary. "Pięć lat minęło, a oni mają aplikację i na YouTube filmy, a ja nic nie miałam" - postanowiła powtórzyć dosadnie aktorka.

Zobacz także: Dominika Gwit wspomina początki kariery: "Cieszę się, że debiutowałam w "Galeriankach"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(53)
Natii
2 miesiące temu
Tego to nie rozumiem ,ręce mi już opadly
Natii
2 miesiące temu
Nie rozumiem nic ,już mi ręce opadają
Magduvha
2 miesiące temu
Zazdrośnicy
Teresa
2 miesiące temu
A poza tym wróciłam właśnie do domu i życzę spokojnej nocy dla wszystkich .Zastanawia mnie jednak patrząc na zdjęcia czy to nie jest post o Cichopek przypadkowoz ?
Teresa
2 miesiące temu
O tej kobiecie mogłabym coś powiedzieć bo i w realu widziałam moja przyjaciółka natomiast jest ponoc koleżanka Asi Opozdy i tak sobie myślę z bratnie duszę zawsze natrafiają na siebie a piękno ma różne oblicza lecz Dominika zdaje się mieć obsesję na swoim punkcie chyba
Okk
2 miesiące temu
Znów o Cichopek ale już coraz mniej
Janka
2 miesiące temu
Każdy jest taki , jak myśli że jest !!!
Jpar
2 miesiące temu
Każdy myśli że jest piękny i ma racje !
Gość
2 miesiące temu
Niech każdy patrzy na siebie!!!
Mira
2 miesiące temu
Niech jeszcze raz ją wezmą do tańca🤣 CYLEBRTOM to wstydu brak
Swoj
2 miesiące temu
Uważam że niektórzy sami się ranią myśląc że są piękni i zabawni. Barak samokrytyki rodzi rozczarowanie. Ta Pani jest pozbawiona tej cechy A szkoda
xx33
2 miesiące temu
Przez lata byłam szczupła. Co mi dała obecna nadwaga? "Olewkę" na sprawy którymi się przejmowałam i większą radość, że mogę ale nie muszę. Spełniam swoje oczekiwania a inni niech się zajmą sobą. Pozdrawiam🌝
Wioletta
2 miesiące temu
Ona ewidentnie ma problem z głową odnośnie swojej osoby. Dajcie jej szybko namiary na dobrego psychiatre
J-23
2 miesiące temu
Mogłaby się zagwintować 🤔
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić