Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu sprzed lat. Poznalibyście?

13

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat tworzą jedno z najbardziej zgranych i rozpoznawalnych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktorka podzieliła się z fanami starym zdjęciem z ukochanym. Od tamtej pory oboje bardzo się zmienili.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu sprzed lat. Poznalibyście?
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska (Instagram)

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są uznawani za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Znani są z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie.

Para poznała się w pracy 19 lat temu, w marcu 2003 r. Dziennikarz przeprowadzał wówczas z aktorką wywiad na planie "M jak Miłość".

W grudniu 2014 r. Koroniewska i Dowbor wzięli ślub. Mają dwie córki: 12-letnią Janinę i 4-letnią Helenę.

Koroniewska i Dowbor na archiwalnym zdjęciu

Aktorka i dziennikarz chętnie dzielą się z internautami szczegółami ze swojego życia. W czwartek Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie stare zdjęcie z ukochanym. Oboje od tamtej pory mocno się zmienili.

To zdjęcie na wczorajszym stories wzbudziło Wasze ogromne zainteresowanie. Jak myślicie - ile mieliśmy wtedy lat?? Po jakim czasie znajomości zostało zrobione? Kto by pomyślał, że po tylu latach doczekamy się dwójki dzieci i nadal będziemy razem!? Sądzicie, że jeszcze ze sobą wytrzymamy!? - napisała gwiazda.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Pięknie! jesteście cudowni ...myślę że wasza miłość przetrwa do końca waszych dni...w każdym małżeństwie są wzloty i upadki takie jest życie...pozdrawiam - napisała jedna z internautek.
Dzięki! Też mamy taką nadzieję i pracujemy, żeby tak było - odpowiedziała jej aktorka.

Zobacz także: Zofia Zborowska o aktorskim przestoju: "Teraz jestem przede wszystkim mamą!"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić