aktualizacja 

To koniec. Byli razem ponad 20 lat. Maciej Orłoś kończy małżeństwo

112

Życie Macieja Orłosia ostatnio mocno się skomplikowało. Po ponad 20 latach małżeństwa dziennikarz wyprowadził się od swojej żony. W rozmowie z "Super Expressem" potwierdził, że jego długoletni związek z Joanną Twardowską właśnie dobiegł końca.

To koniec. Byli razem ponad 20 lat. Maciej Orłoś kończy małżeństwo
Maciej Orłoś rozstał się z żoną (Instagram)

Ćwierć wieku to szmat czasu. Tak długo Maciej Orłoś był związany z Joanną Twardowska. Para poznała się w 1995 roku, a kilka lat później się pobrała. Dziennikarz z drugą żoną doczekał się dwójki dzieci, które dziś są już dorosłe. Choć związek z zewnątrz wydawał się wzorowy, celebryci postanowili go zakończyć.

Maciej Orłoś rozstał się z żoną

Pogłoski o rozstaniu Orłoś potwierdził w rozmowie telefonicznej z "Super Expressem". Nie wyraził jednak chęci, by szerzej skomentować sytuację, gdyż - jak stwierdził - nigdy nie lubił mówić o swoim prywatnym życiu.

Portalowi jednak udało się dotrzeć do źródła z bliskiego otoczenia byłego prowadzącego "Teleexpress". Anonimowy informator zdradził, że Maciej Orłoś wyprowadził się od partnerki już kilka miesięcy temu.

To była ciężka, ale wspólna decyzja - informator powiedział w rozmowie z "SE". Dziennikarze serwisu próbowali telefonicznie porozmawiać na ten temat także z Joanną Twardowską, jednak kobieta odłożyła słuchawkę.
Zobacz także: Mikołaj Roznerski o rozstaniu z Adrianną Kalską: "Zachowujemy się zawodowo"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić