aktualizacja 

Joanna Koroniewska odniosła się do plotek o rozwodzie. "Może to i lepiej"

33

Choć fani tej pary codziennie zasypywani są masą zabawnych sytuacji z życia celebrytów, niektórzy podejrzewają, że w związku Koroniewskiej i Dowbora pojawiły się zgrzyty. Aktorka skomentowała jeden z nagłówków tabloidu. Nieoczekiwanie swoje trzy grosze dodał też wokalista Ich Troje.

Joanna Koroniewska odniosła się do plotek o rozwodzie. "Może to i lepiej"
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat tworzą udane małżeństwo (Instagram)

W polskim show-biznesie nie brakuje par z długim stażem związku. Jedną z nich tworzą Jaonna Koroniewska i Maciej Dowbor, którzy są razem od kilkunastu lat, a ślub wzięli w 2014 r. Małżeństwo doczekało się dwójki pociech: niespełna 13-letniej Janiny i 4-letniej Heleny.

Mimo to, co jakiś czas pojawiają się plotki o rozwodzie Dowborów. Wynikają one zapewne z tego, że niektórzy nie dostrzegają ironii w ich internetowych żartach. A małżonkowie nie raz potrafią wzajemnie sobie dokuczyć.

Aktorka skomentowała okładkę tabloidu wieszczącego jej rychły rozwód. W swoim stylu podsumowała zapędy prasy kolorowej.

Ale się dzieje! A na dziś zaplanowana jest Super Domówka! Niestety nie mogę zapewnić, że pojawi się na niej moja "lepsza połówka" - bo skoro prasa twierdzi, że rozwód, to może Maciej Dowbor nie będzie miał ochoty spędzić ze mną czasu - napisała na Instagramie Joanna Koroniewska.

Przy okazji gwiazda zareklamowała ich internetowy program. Zapewniając, że para gości wcielających się w filmowe małżeństwo w "Gierku" na pewno nigdy się nie pokłóciła.

Ale wiecie co… to może i lepiej, bo dziś mam takich gości na Domówce - Michała Koterskiego i Małgorzatę Kożuchowską - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nieoczekiwanie plotki o rozwodzie Koroniewskiej i Dowbora skomentował też Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje przy okazji wbił szpilę koleżance po fachu.

Prędzej spodziewam się wizyty kosmitów zaprzyjaźnionych z Edytą Górniak… - napisał w komentarzu pod postem Koroniewskiej.
Zobacz także: Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach
Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić