Joanna Krupa szczerze o swoim małżeństwie: Nie możemy się dogadać

48

Joanna Krupa ma za sobą wiele nieudanych związków i rozwód. W końcu modelka znalazła szczęście u boku "tego jedynego", z którym doczekała się ślicznej córeczki. Modelka zdradziła jednak, że nie wszystko układa się wzorowo. Była ekstremalnie szczera.

Joanna Krupa szczerze o swoim małżeństwie: Nie możemy się dogadać
Joanna Krupa nie ma idealnego małżeństwa. Szczerze opowiedziała o tym, co się dzieje w jej domu (AKPA, AKPA)

Joanna Krupa zdradziła sekrety swojego małżeństwa w rozmowie z magazynem "Co za tydzień". Gwiazda TVN przyznała, że dla osób z zewnątrz jej związek może wydawać idealny, szczególnie z powodu zdjęć z bliskimi, które zamieszcza na portalach społecznościowych. Rzeczywistość nie wygląda tak różowo.

My jesteśmy bardzo daleko od określenia "idealna para". Wiem, że w social mediach dużo nie mówię o związku – przyznała Joanna Krupa w wywiadzie dla "Co za tydzień".

Joanna Krupa o swoim małżeństwie: "jesteśmy bardzo inni"

Mężem Joanny Krupy jest Douglas Nunes. Para wzięła śluby, a właściwie: śluby – zdecydowali się zarówno na cywilną, jak i kościelną ceremonię – w 2018 roku. Już jesienią następnego roku powitali na świecie swoją córeczkę. Dziewczynka otrzymała imiona Asha-Leigh.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Joanna Krupa szuka domu w Polsce. Jest jednak pewien problem

Prowadząca "Top Model" wyjawiła, że ona i jej mąż bardzo się od siebie różnią. Czasami daje się to we znaki do tego stopnia, że nie są w stanie się porozumieć. Krupa wyjaśniła, że sama jest bardzo wyluzowana i nie czuje planowania czegokolwiek, czego nie może zrozumieć jej ukochany.

Jesteśmy bardzo inni, mimo że urodziliśmy się tego samego dnia, tylko innego roku – 23 kwietnia. Inaczej widzimy świat. Nieraz są takie momenty, że nie możemy się dogadać. On jest taki konkretny, że chce wszystko już na następne 10 lat planować – wyjaśniła Joanna Krupa ("Co za tydzień").

Joanna Krupa nie uważa jednak, aby w jej związku panował kryzys. Jak tłumaczy, nieporozumienia są normalnym elementem nawet najzdrowszej relacji. Uważa, że być może na świecie istnieją osoby, których małżeństwo jest idealne, lecz nie uważa za takie własnego. "Nieidealny" związek jednak nie jest tym samym co toksyczny lub nieszczęśliwy.

Myślę, że każdy w związku przechodzą dobre i złe momenty, kłótnie, miłość. Może są ludzie, którzy mają perfekcyjną relację, ale ja do tych ludzi nie należę, to nie mogę ci dać takiej recepty na perfekcyjny związek – podkreśliła Joanna Krupa ("Co za tydzień").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić