Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Joanna Liszowska o operacjach plastycznych. "Może mnie nie poznasz"

12

Joanna Liszowska opowiedziała, dlaczego nie ma problemów z publikowaniem zdjęć bez makijażu. Internauci po ostatnio opublikowanych zdjęciach aktorki uznali, że zafundowała sobie operacje plastyczne. A co o tym mówi sama zainteresowana?

Joanna Liszowska o operacjach plastycznych. "Może mnie nie poznasz"
Joanna Liszowska (AKPA, AKPA)

Joanna Liszowska zawsze była uznawana za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych polskich aktorek. Burza blond loków, krągłe kształty i charakterystyczny uśmiech sprawiały, że mężczyźni mdleli na jej widok.

Później jednak oddała się życiu rodzinnemu. Wychowywała dzieci, a na ekranie pojawiała się raczej sporadycznie.

Potem nastąpiło rozstanie z mężem i aktorka znów zaczęła brylować. Przy okazji chętnie dzieli się z fanami kulisami życia prywatnego w mediach społecznościowych.

Naturalna burza

Ostatnio artystka wywołała niemałą burzę w internecie, ponieważ opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie bez makijażu.

Coraz mniej Pani w Pani, szkoda - pisała wówczas jedna z internautek.

Aktorka raczej się nie przejęła. Potem jednak została wywołana do tablicy przez media.

Mogę się pokazać ładnie umalowana, ale nie mam problemów z tym, żeby pokazać się sauté. To mi daje ogromną wolność. Pozbawiam się presji, że zawsze muszę być śliczna, ładna i gotowa – powiedziała Plotkowi.

Gwiazda wyznała też, że nie ma nic przeciwko korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Uważa, że we wszystkim trzeba tylko zachować umiar.

Jeżeli chcemy dbać o siebie i troszkę wstrzymać coś, co jest nieuniknione – bo czasu nie zatrzymamy i tego, co się dzieje z naszą twarzą – chcemy, na luzie i bez stresu to spowolnić, to czemu by nie. Na pewno jestem za tym, żeby nie próbować nagle wyglądać o dziesięć lat młodziej – mówiła.
Może za pięć lat nie będziemy rozmawiać, bo mnie nie poznasz – dodała ze śmiechem.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić