Regina Phalange| 

Wstrząsający wpis. Joanna Racewicz pokazała, co piszą do niej ludzie

18

Internet daje poczucie anonimowości osobom, które chcą wylać swoją frustrację na innych. Ofiarą takich niespełnionych osób padają często gwiazdy. Jedną z nich jest Joanna Racewicz.

Wstrząsający wpis. Joanna Racewicz pokazała, co piszą do niej ludzie
Joanna Racewicz padła ofiarą hejtu (AKPA, AKPA, Baranowski Michał)

Dziennikarka i prezenterka jest bardzo popularna wśród widzów. Początkowo zyskała ich sympatię będąc twarzą "Panoramy", teraz pracuje w Polsacie. Oczywiście wszystkim jest znana jej smutna historia: jest jedną z osób, które w katastrofie smoleńskiej straciły kogoś bliskiego.

Niestety ciemną stroną popularności jest hejt, jakiego doznaje ze strony anonimowych internautów. Jest to niestety częste zjawisko w sieci i niektórzy decydują się na zmierzenie z nim.

Racewicz w bardzo długim wpisie cytuje niektóre obelgi. To wyjątkowo przykre i wulgarne słowa. Prezenterka ma otwarty profil, więc każdy może je przeczytać.

Nie mam pojęcia, które będzie dla ciebie lepszym pretekstem, aby mocniej strzyknąć jadem i rzucić jeden z refrenów: "za dużo botoksu", albo "rzygam tobą i Smoleńskiem" lub jeszcze "puknij się w łeb, babo, z tymi swoimi szczepieniami". W ostateczności: "wyglądasz jak kupa".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na tym jednak nie poprzestaje. Daje do zrozumienia, że jest gotowa ujawnić, kto ją prześladuje, bo anonimowość w sieci jest tylko pozorna.

A jeśli powiem, że wiem, jak wyglądasz? Ty, która nazywasz mnie 'kreaturą' i Ty, który życzysz mi śmierci? Że spojrzałam w oczy twoje i twojej córeczki? Bo to dziewczynka, prawda? Co, jeśli pokażę twoje zdjęcie? Nie, nie blefuję.
Zobacz także: "Sala samobójców. Hejter". Agata Kulesza: "Hejt bardzo się rozwinął, w bezsensowny i nieodpowiedzialny sposób"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić