Julia Wieniawa podjęła ważną decyzję. Chce oddać narządy po śmierci

47

Julia Wieniawa dołączyła do kampanii "Solidarne dla transplantacji" i została potencjalnym dawcą narządów. Gwiazda zachęca fanów do pójścia w jej ślady.

Julia Wieniawa podjęła ważną decyzję. Chce oddać narządy po śmierci
Julia Wieniawa chce zostać dawcą narządów (ONS)

Ruszyła kampania Solidarnie dla transplantacji, mająca na celu zwiększenie społecznego poparcia dla transplantacji jako metody leczenia. Przyłączyła się do niej m.in. Julia Wieniawa, która bardzo często angażuje się też w liczne akcje charytatywne i takie, które mają na celu uświadomienie fanom ważnych kwestii.

Chcę być dawcą, oddam swoje narządy. Każdy z nas może potrzebować przeszczepu, ale i każdy z nas może być potencjalnym dawcą. Ja po śmierci oddam swoje narządy, bo wiem, że mogę uratować życie nawet ośmiu osób. Ty też możesz to zrobić - deklaruje Wieniawa w wideo opublikowanym na kanale "Solidarnie dla transplantacji" na YouTube.
Zobacz także: Solidarnie dla transplantacji - Ty też możesz to zrobić!

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w polskim show-biznesie. Karierę rozpoczęła rolą w serialu "rodzinka.pl", ale udowodniła już, że na tym nie ma zamiaru poprzestać. Grała m.in. w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii", zagrała też główną rolę w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Teraz pokazuje swój talent taneczny w programie "Taniec z gwiazdami".

Zobacz także: Zobacz też: Julia Wieniawa o pracy z oscarowymi twórcami na planie filmu "Chłopi": "Nie mam tam głównej roli, ale COŚ ŚPIEWAM NAWET"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić