Julia Wróblewska zaskoczona. "Zmieniła się moja diagnoza"

Julia Wróblewska wyszła z ośrodka terapeutycznego w Krakowie. Aktorka opublikowała z tej okazji długi wpis na Instagramie. Zdradziła w nim, że ma inną diagnozę, niż wcześniej sądziła.

Julia Wróblewska Julia Wróblewska
Źródło zdjęć: © Instagram

Julia Wróblewska od długiego czasu zmaga się z problemami psychicznymi. Młoda aktorka nie ma jednak problemu, aby o tym mówić i regularnie informuje fanów o swoim stanie zdrowia.

Przyznała, że cierpi na zaburzenie typu borderline i z tego powodu zamierza udać się do specjalnego ośrodka terapeutycznego w Krakowie. Leczenie miało trwać aż pół roku.

Teraz młoda aktorka wróciła z ośrodka. W długim wpisie ujawniła, że usłyszała inną diagnozę niż wcześniej, ale już do tego przywykła. Pobyt w ośrodku miał jej także pomóc w dowiedzeniu się wielu nowych rzeczy na temat samej siebie.

Zrobiłam tyle, ile mogłam w tak krótkim czasie, ale widzę też, że zmiany są kruche i mam zamiar kontynuować terapię. Czuję się dużo lepiej. Mam więcej odwagi, by dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu. Zmieniła się też moja diagnoza, co obróciło moje myślenie do góry nogami, ale ją akceptuję - napisała.

Julia Wróblewska zadebiutowała w bardzo młodym wieku. Jako 8-latka zagrała w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Wystąpiła też m.in. w "Listach do M." czy "Och, Karol 2".

Karolina Ferenstein-Kraśko na spacerze z trójką dzieci

Wybrane dla Ciebie