Julia Wróblewska zaskoczona. "Zmieniła się moja diagnoza"

16

Julia Wróblewska wyszła z ośrodka terapeutycznego w Krakowie. Aktorka opublikowała z tej okazji długi wpis na Instagramie. Zdradziła w nim, że ma inną diagnozę, niż wcześniej sądziła.

Julia Wróblewska zaskoczona. "Zmieniła się moja diagnoza"
Julia Wróblewska (Instagram)

Julia Wróblewska od długiego czasu zmaga się z problemami psychicznymi. Młoda aktorka nie ma jednak problemu, aby o tym mówić i regularnie informuje fanów o swoim stanie zdrowia.

Przyznała, że cierpi na zaburzenie typu borderline i z tego powodu zamierza udać się do specjalnego ośrodka terapeutycznego w Krakowie. Leczenie miało trwać aż pół roku.

Teraz młoda aktorka wróciła z ośrodka. W długim wpisie ujawniła, że usłyszała inną diagnozę niż wcześniej, ale już do tego przywykła. Pobyt w ośrodku miał jej także pomóc w dowiedzeniu się wielu nowych rzeczy na temat samej siebie.

Zrobiłam tyle, ile mogłam w tak krótkim czasie, ale widzę też, że zmiany są kruche i mam zamiar kontynuować terapię. Czuję się dużo lepiej. Mam więcej odwagi, by dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu. Zmieniła się też moja diagnoza, co obróciło moje myślenie do góry nogami, ale ją akceptuję - napisała.

Julia Wróblewska zadebiutowała w bardzo młodym wieku. Jako 8-latka zagrała w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Wystąpiła też m.in. w "Listach do M." czy "Och, Karol 2".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Karolina Ferenstein-Kraśko na spacerze z trójką dzieci
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić