Już raz stracił swoją szansę. Kiedy Artur Baranowski będzie mógł wrócić do "1 z 10"?

6

Artur Baranowski zdumiał wszystkich swoim występem w kultowym teleturnieju, odpowiadając bezbłędnie na 40 pytań i zdobywając 803 punkty. Na wielki finał niestety nie dotarł, gdyż zepsuł się mu samochód. Czy mógłby podejść do programu jeszcze raz? Niestety nieprędko.

Już raz stracił swoją szansę. Kiedy Artur Baranowski będzie mógł wrócić do "1 z 10"?
Jest szansa, żeby Artur Baranowski ponownie wziął udział w teleturnieju (YouTube)

28-letni mieszkaniec Śliwnik (woj. łódzkie) bez wątpienia jest geniuszem. Ale jest też, niestety, strasznym pechowcem. Po brawurowym zwycięstwie w programie, miał wziąć udział w finale i zmierzyć się z pozostałymi zwycięzcami innych odcinków. Żaden z nich nie dorównywał Baranowskiemu punktacją. Niestety, 28-latek na finał nie dotarł, gdyż w drodze do studia w Lublinie, gdzie nagrywany jest program, zepsuł mu się samochód i tym samym nie mógł wziąć udziału w rozgrywce o nagrodę główną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Olek Sikora BOI SIĘ o rekordzistę "1 z 10". Komentuje odmowę jego występu w "Pytaniu na Śniadanie"

Czy wszystko stracone? Niekoniecznie. Zdobywca 803 punktów może ponownie wziąć udział w regularnym programie. Ale nieprędko.

Na ponowne podejście do programu trzeba czekać latami

"Fakt" postanowił sprawdzić, kiedy genialny 28-latek mógłby ponownie wziąć udział w programie. Informacja znalazła się w sekcji FAQ na stronie "1 z 10".

Możliwe jest powtórne uczestnictwo w teleturnieju. Dotyczy to zawodników biorących udział w programach wyemitowanych na początku 2006 r. (edycja XLVIII i wcześniejsze) - brzmiała odpowiedź.

Oznacza to, że ponownie udział wziąć mogą osoby, które wystąpiły w teleturnieju 17 lat temu. Czy to oznacza, że Artur Baranowski też musiałby czekać tyle czasu?

To na pewno cztery lata, tak stanowi regulamin teleturnieju. Tamto pytanie w sekcji pytań i odpowiedzi zostało po prostu postawione przed laty. Pan Artur może ponownie zagrać w "1 z 10" w 2027 r., o ile będzie miał na to ochotę - usłyszeli dziennikarze "Faktu" w biurze prasowym TVP.

Jest tu jednak jeszcze jeden haczyk: jeśli Artur Baranowski będzie chciał ponownie wziąć udział w programie, musi odczekać przynajmniej pół roku od emisji poprzedniego programu ze swoim udziałem.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić