Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 
aktualizacja 

Kabajewa nagrana w Soczi. Kochanka Putina: "To się dzieje wszędzie"

38

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać dawno niewidzianą Alinę Kabajewą. Film wywołał ogromne poruszenie. Widać na nim, jak łączona z Władimirem Putinem była gimnastyczka, nie szczędzi krytyki trenującej dyscyplinę dziewczynce. Internauci też nie powstrzymywali się przed krytyką tyle, że samej Aliny Kabajewej.

Kabajewa nagrana w Soczi. Kochanka Putina: "To się dzieje wszędzie"
Najnowsze nagranie z Aliną Kabajewą (Instgram)

Alina Kabajewa zamieściła na swoim instagramowym profilu nowe nagranie. Wideo dokumentuje trening młodych gimnastyczek w należącej do "kochanki Putina" akademii gimnastycznej Heavenly Grace w Soczi. Kabajewa nie szczędzi krytycznych słów pod adresem jednej z trenujących dziewcząt.

Zachowanie byłej mistrzyni olimpijskiej wywołało w sieci ogromne poruszenie. Część internautów nie dopatrzyła się w nagraniu niczego niewłaściwego, podczas gdy inni nie kryli nim oburzenia. Poszło o uwagi kierowane przez Kabajewą do jednej z młodych gimnastyczek.

Przytrzymaj nogę, potem ją opuść. Nie opuszczaj ręki tak, zrób to w ten sposób – podnieś ją. Kristina, czy nie prosiłam cię o zrobienie tego inaczej? (...) Dlaczego o tym zapominasz? Tak jest wszędzie — mówi Kabajewa na nagraniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Adam Małysz usłyszał przykre słowa od dawnych kolegów. "Strasznie mnie to zabolało"

Po uwagach byłej mistrzyni dziewczynka wykonała ćwiczenie w sposób prawidłowy, co Kabajewa skwitowała pochwałą "dobra robota". Krytyka nie spodobała się części internautów, którzy w komentarzach nazwali byłą gimnastyczkę "nieprzyjemną kobietą". Inni zarzucili jej "upokorzenie dziecka". Nie brakowało też głosów, że w zachowaniu medalistki olimpijskiej nie ma niczego oburzającego.

Alina Kabajewa odnosiła sukcesy w gimnastyce

Alina Kabajewa od najmłodszych lat trenowała gimnastykę. Swoją przygodę z tą dyscypliną sportu zaczęła w wieku zaledwie 4 lat. W latach 2001 i 2002 zdobyła mistrzostwo Europy, a w 2001 i w 2003 roku zdobyła mistrzostwo świata. Była także brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich w Sydney i Atenach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Po zakończeniu kariery sportowej Alina Kabajewa zdecydowała się na wejście do polityki. Jednak to nie jej działalność sportowa, czy polityczna budzi największe emocje. Od lat spekuluje się o jej romansie z Władimirem Putinem. Ani rosyjski prezydent, ani była gimnastyczka nigdy nie potwierdzili oficjalnie, że są razem.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić