Karolina Szostak wygląda inaczej. Fani zaniepokojeni

147

Karolina Szostak zdradziła ile kalorii zjada dziennie na diecie. Fani oniemieli i zachodzą w głowę, jak przeżyć jedząc tak mało.

Karolina Szostak wygląda inaczej. Fani zaniepokojeni
Karolina Szostak. (Instagram)

Karolina Szostak lata temu podjęła decyzję o przejściu na dietę. Siedem lat temu udało się jej zrzucić 30 kg, ale mimo wszystko wciąż sobie nie odpuszcza. Bardzo pilnuje się diety i raz do roku wraca na warzywno-owocowy restrykcyjny post, który trwa aż sześć tygodni. To on miał być kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki Karoliny Szostak.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gwiazda zdradziła przypadkiem, ile przez ten czas przyjmuje dziennie kalorii. Pokazując swoje śniadanie z diety pudełkowej fani zauważyli, że w ciągu doby dziennikarka zjada tylko 600 kalorii. Jej śniadanie (szarlotka jabłkowo-marchewkowa) miało ich zaledwie 120,7.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zaniepokojeni fajni pytają o to, jak przetrwać sześć tygodni na takiej diecie. Dziennikarka jednak już jakiś czas temu odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Podkreśla, że sześć tygodni w skali całego roku to nie jest szczególnie długi czas. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia jest gotowa wziąć na siebie wszelkie wyrzeczenia idące za tego typu detoksem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Karolina Szostak zajada warzywa na "Zbawiksie"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić