Katarzyna Bosacka pierwszy raz o rozwodzie. "Wszystko wydarzyło się tak nagle"

100

Miesiąc temu w mediach pojawiła się informacja, że Katarzyna Bosacka się rozwodzi. Decyzję o rozstaniu ponoć podjął jej mąż, senator KO Marcin Bosacki. Dziennikarka opowiedziała, jak obecnie wygląda jej sytuacja. Nie ukrywa, że jest jej ciężko.

Katarzyna Bosacka pierwszy raz o rozwodzie. "Wszystko wydarzyło się tak nagle"
Katarzyna Bosacka o rozwodzie (Licencjodawca, AKPA)

Po 26 latach małżeństwa senator i były ambasador Polski w Kanadzie, Marcin Bosacki, podjął decyzję o rozstaniu z Katarzyną Bosacką. Dziennikarka ciężko przechodzi rozwód. Przez tygodnie milczała, ale w końcu postanowiła opowiedzieć o tym, co przeżywa.

Katarzyna Bosacka nie ukrywa, że w trudnych, osobistych chwilach rzuciła się wir pracy. W rozmowie z "Faktem" można wyczuć, że minione wakacje nie należały do najbardziej udanych.

Praca jest dla mnie niezwykle ważna. Staram się na tym skupiać i nie myśleć o negatywnych rzeczach, ale wiadomo, że rozstanie i rozwód to jest jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć w życiu człowieka - przyznała dziennikarka. - [...] jak łatwo się domyślić były one bardzo trudne, więc nie były wakacjami, bo wszystko wydarzyło się tak nagle.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie tylko Cichopek i Hakiel. Te rozstania gwiazd zszokowały Polaków

W dalszej części rozmowy Bosacka mówi o tym, że ostatnio bardzo schudła. Przyczyną jest oczywiście stres związany z rozstaniem, ale i aktywność fizyczna. To właśnie ona pomaga dziennikarce rozładować emocje.

Schudłam 14 kg w niecałe 3 miesiące. Ale nic na to nie poradzę, tak reaguje mój organizm na stres. [...] Pamiętam, jak zmarł mój tata, to moja mama też tak szybko schudła, więc nie da się nad tym zapanować. Wiadomo, że to nie jest tak, że ludzie po tylu latach się rozstają i potem już tylko dowiedzenia i cześć. To cały czas się kotłuje przez wszystkie miesiące, a nawet lata - przyznała Bosacka.

Na szczęście w tym przygnębiającym czasie dziennikarka może liczyć na wsparcie rodziny, najbliższych przyjaciół i fanów.

Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić