Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Plotki się potwierdzają

470

Do tej pory Katarzyna Cichopek, w odróżnieniu od męża, nie komentowała rozstania. To jednak się zmieniło. Aktorka udzieliła właśnie wywiadu, w którym potwierdziła, że to ona podjęła decyzję o rozwodzie.

Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Plotki się potwierdzają
Katarzyna Cichopek w końcu przerwała milczenie (AKPA)

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek po 17 latach związku było najbardziej zaskakującą informacją ostatnich kilku miesięcy w polskim show-biznesie. Para poinformowała o tym fakcie swoich fanów na Instagramie i zapowiedziała, że nie będzie sprawy więcej komentować. Hakiel jednak nie trzymał się postanowienia i szybko udzielił wywiadu w programie "Miasto kobiet", w którym powiedział, że został zdradzony i że rozwód nie był jego decyzją.

Katarzyna Cichopek długo milczała, nie komentując plotek. Teraz jednak to się zmieniło. Po prawie trzech miesiącach od ogłoszenia rozpadu małżeństwa gwiazda TVP udzieliła pierwszego wywiadu. W rozmowie z "Twoim Imperium" powiedziała:

Decyzji o zakończeniu 17-letniego związku, w którym są dzieci, nie podejmuje się pod wpływem impulsu. [...] To jest moje życie, moje decyzje, moje wybory. Żyję po swojemu najlepiej, jak potrafię.
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek

Aktorka nie podała przyczyn rozstania. Powiedziała jednak, że troszczy się o to, by rozwód nie odbił się za bardzo na dzieciach.

Oboje pracujemy nad tym, żeby Adam i Helenka jak najmniej odczuli skutki naszego rozstania. Uważnie ich obserwuję i mam pełne przekonanie i poczucie, że tak właśnie jest. To są lata zainwestowanego czasu, uwagi, bliskości i miłości, które teraz procentują.
Autor: KBS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić