Katarzyna Dowbor zaatakowana. "Co pani robi?!"

15

Katarzyna Dowbor jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Chyba wszyscy znają jej program "Nasz nowy dom". Czasami ta produkcja przynosi nieoczekiwane wydarzenia. O jednej z przykrych sytuacji celebrytka opowiedziała Pomponikowi.

Katarzyna Dowbor zaatakowana. "Co pani robi?!"
Katarzyna Dowbor (Licencjodawca, AKPA)

"Nasz nowy dom" jest programem, który ochoczo śledzi wielu Polaków. W ramach tej produkcji ekipa budowlana ekspresowo remontuje domy czy mieszkania. Dzieje się to naprawdę w mgnieniu oka. Fachowcom wystarcza tydzień, a czasami zamykają się nawet w czterech dniach!

Remonty pozwalają odmieniać życia polskich rodzin. Zasadniczo program Katarzyny Dowbor generuje pozytywne emocje. Niestety, zdarzają się też przykre momenty.

W rozmowie z Pomponikiem Katarzyna Dowbor opisała sytuację, której doświadczyła przy okazji realizacji jednego z remontów. Takiego obrotu spraw z pewnością się nie spodziewała. Okazuje się, że gwiazda Polsatu została... zaatakowana przez sąsiadkę kobiety, której odnawiano mieszkanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Uczestnik "Farmy" wdał się w pyskówkę z Iloną Krawczyńską

Katarzyna Dowbor doświadczyła ataku. Oto szczegóły

Dowbor ze szczegółami opisała atak rozwścieczonej sąsiadki. Kobieta była tak zbulwersowana, że aż wybiegła z mieszkania i momentalnie przedstawiła swoje pretensje. Zrobiła to w bardzo wulgarny sposób!

Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: "Pani Kasiu, co pani robi?". Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: "Ale komu, tej ***?" - opowiedziała Dowbor.

Celebrytka musiała reagować. - Popatrzyłam na nią i mówię do niej, że tak nie można. "Jest pani wierząca?", zapytałam. To odparła, że tak. Powiedziałam jej: "I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone". I ta pani spojrzała na mnie, weszła do mieszkania i zatrzasnęła drzwi - dodała gwiazda Polsatu.

Remont przebiegł pomyślnie i kolejnych nieprzyjemnych sytuacji nie było. Mimo wszystko to zdarzenie zapadło w pamięci prezenterki.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić