Basia Żelazko
Basia Żelazko| 
aktualizacja 

Kate Middleton zadała szyku w markowej sukience. Ale cena kolczyków was zaskoczy!

15

Księżna Kate świętowała bardzo ważne wydarzenie w historii "Shout", inicjatywy, którą powołała do życia wspólnie z Williamem, Harrym i Meghan.

Kate Middleton zadała szyku w markowej sukience. Ale cena kolczyków was zaskoczy!
Księżna Kate znana jest z tego, że najdroższe marki potrafi łączyć z rzeczami z sieciówki. Ma też swoje ulubione stroje i chętnie często do nich wraca, nosząc je wielokrotnie (Alastair Grant)

"Shout" jest częścią bardzo ważnego dla braci i ich żon programu wspierania zdrowia psychicznego. Kilka lat temu, gdy jeszcze Kate, William, Meghan i Harry stanowili "Fantastyczną Czwórkę", razem zaangażowali się w projekt, dzięki któremu powstała nowa forma pomocy dla osób zmagających się z problemami.

"Shout" to czat, gdzie przez 24 godziny na dobę można rozmawiać za pomocą wiadomości tekstowych ze specjalistami udzielającymi wsparcia w kryzysie. Właśnie ogłoszono, że od początku funkcjonowania czatu odbyło się na nim aż milion rozmów.

Księżna Kate spotkała się z osobami zaangażowanymi w projekt, by im podziękować i zachęcić do dalszej pomocy.

Tego dnia miała na sobie szyfonową suknię w zwierzęcy wzór za niemal 2 tys. złotych i wysokie kozaki od Ralpha Laurena. Uwagę przykuwały jednak pozłacane kolczyki. Biżuteria kosztowała niecałe 60 złotych, zanim została w mig wyprzedana z popularnej platformy zakupowej Asos chwilę po tym, jak Kate się w niej pokazała.

Księżna jest prawdziwą mistrzynią łączenia luksusowych marek z rzeczami z sieciówek. Znana jest także z tego, że chętnie nosi jedną rzecz kilka razy. W końcu gromadzenie góry ubrań i butów nie ma sensu i jest bardzo nieekologiczne.

Zobacz także: Moda multifunkcjonalna, czyli zestaw, w którym zawsze wyglądasz modnie. Zapraszamy na panel Domodi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić