Każdy bezrobotny chciałby być jak Marcelina Zawadzka. Skąd ona ma na to pieniądze?!

89

Marcelina Zawadzka od lipca 2020 roku nie pracuje w "Pytaniu na śniadanie". Gwiazda nie wygląda jednak na zasmuconą takim stanem rzeczy. Rewelacyjnie bawi się w różnych wspaniałych zakątkach świata. Co ważne, nie musi martwić się o stan konta.

Każdy bezrobotny chciałby być jak Marcelina Zawadzka. Skąd ona ma na to pieniądze?!
Marcelina Zawadzka narzekać nie może. (Instagram)

W lipcu 2020 roku mieliśmy do czynienia z dużym skandalem podatkowym. W roli głównej wystąpiła w nim Marcelina Zawadzka. Równolegle z tą aferą przestała prowadzić "Pytanie na śniadanie". Nie pojawiała się też w żadnych innych produkcjach TVP.

Zawadzka była wzywana przez prokuraturę. Tam musiała gęsto się tłumaczyć.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Oficjalnie z TVP jej nie wyrzucono, ale od dłuższego czasu nic nie robi w barwach tej stacji. Marcelina Zawadzka aktualnie sporo podróżuje. W listopadzie była w Meksyku, później w Szwajcarii, a teraz znów poleciała do meksykańskiego Tulum.

Skąd Zawadzka ma pieniądze?

Marcelina Zawadzka na biedę narzekać nie może. Gdyby tak było, nie podróżowałaby co chwilę. Prezenterka telewizyjna ma swoją markę biżuterii, która sporo zarobiła przed Bożym Narodzeniem i Dniem Kobiet.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Super Express" podaje ponadto, że zarabia na Instagramie. Reklamuje tam m.in. kosmetyki, preparat wybielający zęby czy nawet piwo. "SE" pisze, że za każdy z postów reklamowych mogła dostać nawet 20 tysięcy złotych!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić