Kim jest Karolina Bielawska? Miss World nie miała szczęścia w miłości

22

Karolina Bielawska odnotowała wielki sukces. Polka została Miss World 2021. Co wiemy na temat piękności z Łodzi? Śliczna blondynka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o swoim życiu miłosnym.

Kim jest Karolina Bielawska? Miss World nie miała szczęścia w miłości
Karolina Bielawska (AKPA)

Karolina Bielawska to Miss Polonia 2019, polska modelka, osobowość telewizyjna czy też konferansjerka. Urodziła się 11 kwietnia 1999 roku w Łodzi. Uzyskała tytuł licencjata w naukach o zarządzeniu na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji - napisała pracę licencjacką pt. "The image of Miss Polonia brand".

Jest to również laureatka nagrody dla najlepszego absolwenta Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej w roku akademickim 2020/2021. Aktualnie studiuje Master of Business Studies na International Faculty of Engineering (IFE) Politechniki Łódzkiej.

A co wiemy na temat jej życia miłosnego? Jeszcze przed wylotem na finał Miss World 2021 udzieliła wywiadu TVP. W programie "Taka jak Ty" usłyszała pytanie o to, czy jej serce jest zajęte.

Byłam zakochana, ale aktualnie jestem singielką. Nie ma nikogo nowego - odpowiedziała.

Prowadzący stwierdził, że Bielawska z pewnością nie narzeka na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. 23-latka przytakiwała, a jednocześnie spostrzegła, że wielu panów "wyobraża sobie kobietę jako ładny dodatek". Ona natomiast chce, by mężczyzna doceniał jej osobowość czy poczucie humoru. A jaki jest ideał jej partnera?

Jest kilka wartości, które są dla mnie bardzo ważne. To, jak traktuje innych ludzi czy to, jak z nim spędza się czas. Lubię osoby, przy których czuję się swobodnie. Lubię też takie z poczuciem humoru i te, z którymi mogę rozmawiać o wszystkim. Wiara jest też bardzo ważną dla mnie wartością i chciałabym ją dzielić ze swoim partnerem - wyjaśniała Bielawska.

Rozstała się z chłopakiem po przeszło 4 latach

Modelka zdradziła w TVP, że jej ostatnia relacja z chłopakiem trwała cztery i pół roku. Do rozstania doszło we wrześniu 2020 roku. Prowadzący dopytywał, czy nastąpiło to w związku z tym, że zdobyła koronę najpiękniejszej Polki.

To też mogło mieć wpływ. Myślę, że to nie jest już presja, czy zazdrość, ale taka zmiana - że nasze życie się kompletnie zmieniło. I może on też do końca na taką zmianę nie był gotowy - że ja nie będę miała czasu, że ja sama nie wiedziałam, co się dzieje wokół mnie i nie umiałam sobie z tym wszystkim do końca poradzić - wyznała Karolina.

A jak zakończył się ten związek? - Skończyło się bardzo w porządku. Mieliśmy dobry kontakt i nigdy nic nam go nie popsuło. Ja go bardzo szanuję i wydaje mi się, że najwyraźniej tak musiało być - podkreślała Bielawska.

Nie ukrywała też, że chciałaby ponownie się zakochać. Modelka twierdzi, że jest romantyczką. - To piękne uczucie kochać i być kochanym - mówiła.

Zobacz także: Rafalala dzieli się kolejnym tajemniczym nagraniem. Jaki aktor ją odwiedził?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić