"Kłamcy tak szybko się nie zmieniają". Była żona Kurzajewskiego wyjaśnia

37

Katarzyna Cichopek w dniu 40. urodzin potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Na wyjazd pary do Izraela zareagowała między innymi była żona dziennikarza Paulina Smaszcz. Tym samym wywołała niemałą aferę.

"Kłamcy tak szybko się nie zmieniają". Była żona Kurzajewskiego wyjaśnia
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (AKPA, AKPA)

Od kilku miesięcy media plotkarskie rozpisują się o Katarzynie Cichopek. Oczywiście wszystko za sprawą jej rozstania z Marcinem Hakielem. W wywiadzie dla "Miasta kobiet" tancerz ujawnił, że żona go zdradziła.

Tabloidy podawały, że Cichopek prawdopodobnie ma romans z Maciejem Kurzajewskim. Zainteresowani nie komentowali tych plotek. W końcu jednak doszło do przełomu i w dniu swoich 40. urodzin aktorka potwierdziła, że jest w związku z Kurzajewskim.

Podobno skłoniła ją do tego... Paulina Smaszcz. Była żona dziennikarza, pod zdjęciem Cichopek z wyjazdu do Izraela, wyjawiła, że aktorka jest tam razem z jej byłym mężem.

Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał Ciebie do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. urodziny!!! Sto lat!!! Sto lat!!! - pisała.

Na tym nie poprzestała. Nieco później zamieściła kolejny komentarz, który jednak bardzo szybko zniknął z sieci.

Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE - kontynuowała.

Paulina Smaszcz tłumaczy

Po wybuchu afery Smaszcz postanowiła wyjaśnić swoją reakcję. Z jej słów wynika, że miała już dość ukrywania w tajemnicy związku Cichopek i Kurzajewskiego. Podobno dziennikarze nie dawali jej spokoju.

Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność. Teraz w moim życiu i w życiu moich synów nowe, wspaniałe, życiowe wyzwania, a dla mnie zawsze dobro dzieci było i jest najważniejsze - powiedziała Smaszcz w rozmowie z "Faktem".
Zobacz także: "Uśmiechnij się" (2022) - zwiastun filmu.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić