aktualizacja 

Klamka zapadła. Przełom w związku Kurzopków

73

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozwijają swoją relację. Od początku związku mieszkają jednak na dwa domy, co z pewnością momentami bywa problematyczne. W związku z tym para podjęła bardzo ważną decyzję.

Klamka zapadła. Przełom w związku Kurzopków
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w studiu "Pytanie na śniadanie" (AKPA, AKPA)

O związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego plotkowano od dłuższego czasu. Celebrytka w końcu potwierdziła, że jej serce mocniej zabiło do kolegi z pracy. Oficjalną informację w tej sprawie przekazała 7 października 2022 roku, kiedy razem z dziennikarzem przebywała w Izraelu.

Od tego czasu zadziało się naprawdę sporo. Na palcu Kasi lśni już piękny pierścionek zaręczynowy. Mimo to para nadal nie zamieszkała pod jednym dachem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wzruszona tańcem w "You Can Dance"

Teraz pojawiły się nowe doniesienia w tym zakresie. "Fakt" podaje, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają już plan na zmiany. Ciągłe dojeżdżanie do siebie powoli ich męczy, więc chcieliby zamieszkać razem.

Maciej ostatnio coraz częściej pomieszkuje u Kasi, ale przeprowadzić się do niej na stałe nie może. W podwarszawskiej willi mieszka z mamą, która ma cukrzycę, więc musi się nią opiekować - powiedział tabloidowi znajomy pary.

Co zrobią Cichopek i Kurzajewski?

Na jaki ruch zdecydują się zatem Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Z ustaleń "Faktu" wynika, że para chciałaby kupić dom.

Choć willa Macieja jest ogromna, fakt, że Kurzajewski mieszkał tam kiedyś z byłą żoną Pauliną Smaszcz, raczej nie służy budowaniu czegoś nowego. Dlatego para poważnie myśli o zakupie domu, w którym tworzyliby wszystko od początku, gdzie byłoby miejsce dla dzieci Kasi, synów Maćka i mamy dziennikarza. Kasia i Maciej rozglądają się więc za odpowiednią nieruchomością i cieszą się na myśl, że w końcu zaczną nowy rozdział w życiu - czytamy w "Fakcie".

Wygląda zatem na to, że już niebawem znana para rozpocznie nowy etap. Relacja Kasi i Macieja rozwija się niewątpliwie bardzo szybko.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić