Klaudia Halejcio poznała wysokość emerytury. "Doznałam szoku"

93

Klaudia Halejcio ma dopiero 32 lata. Mimo to już teraz zainteresowała się dalszą przyszłością. Niedawno sprawdziła, na jaką kwotę została oszacowana jej emerytura. W rozmowie z Pomponikiem otwarcie wyznała, że po poznaniu wyliczeń doznała szoku.

Klaudia Halejcio poznała wysokość emerytury. "Doznałam szoku"
Klaudia Halejcio (AKPA, AKPA)

Wątek emerytur gwiazd budzi sporo emocji. Tym razem o kwestii takiego świadczenia postanowiła opowiedzieć Klaudia Halejcio. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że jest świadoma tego, że raczej nie może liczyć na emeryturę...

Myślę, że to może być trudna sprawa. Jeszcze to nie jest etap w moim życiu, żeby planować. Natomiast wszystko zmierza do tego, że może być ciężko i trzeba wymyślić swój sposób - podkreśliła Halejcio.

Aktorka i influencerka zaznaczyła jednocześnie, że chce układać swoje życie w taki sposób, by kiedyś nie być zależną od ZUS-u. - Patrząc na to, jaką w tym momencie mam odłożoną składkę, po latach pracy [...] to mam parę stówek - dodała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Donald Tusk zaproponował "babciowe". Polacy nie mają wątpliwości

Gdy zapoznała się z wyliczeniami, wręcz nie dowierzała. W związku z tym zaczęła rozmawiać na ten temat z narzeczonym. Jego odpowiedź była niemałym szokiem dla Klaudii.

Zapytałam: Oskar, to jest tak parę stówek miesięcznie? Odpowiedział: nie, to jest po prostu odłożone parę stówek w skali Twojego życia... Doznałam szoku - zrelacjonowała celebrytka, cytowana przez Pomponik.

Tyle wynosi emerytura Klaudii Halejcio

Wspomniany serwis donosi, że emerytura Klaudii Halejcio została oszacowana na niespełna 600 złotych! Gwiazda zwróciła uwagę na to, że kwestia świadczeń emerytalnych jest sporym problemem w środowisku aktorów, muzyków czy artystów. Wszystko dlatego, że po zakończeniu kariery zawodowej często nie mają oni pieniędzy na to, by się utrzymać.

Warto poczytać wywiady z aktorami, którzy żyją w domach opieki, jakie to jest przykre - podsumowała gwiazda.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić