Klaudia Jachira obchodzi dzisiaj urodziny. Nie uwierzycie, ile ma lat

197

Klaudia Jachira jest jedną z najbardziej barwnych postaci polskiej polityki. Dziś – w środę 31 maja – członkini partii Zieloni obchodzi urodziny. Wiele osób, sugerując się młodzieńczym wyglądem Jachiry, daje jej nie więcej niż 30 lat. A ile ma naprawdę?

Klaudia Jachira obchodzi dzisiaj urodziny. Nie uwierzycie, ile ma lat
Klaudia Jachira obchodzi urodziny. Trudno uwierzyć, ile naprawdę ma lat (Instagram, klaudiajachira)

Klaudia Jachira pochodzi z Wrocławia. Zanim zaczęła robić karierę polityczną, skupiała się na rozwijaniu swoich artystycznych pasji. Nawet zdecydowała się na podjęcie studiów na Wydziale Lalkarskim w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a dokładniej – wrocławskiej filii tej uczelni.

Ile lat ma Klaudia Jachira? Wiek posłanki zaskakuje

Członkini partii Zieloni przyszła na świat 31 maja 1988 roku. Nietrudno obliczyć, że dziś skończyła 35 lat. Uwierzylibyście w to?! Wygląda, jakby miała za sobą maksymalnie trzy dekady życia, szczególnie że nie stroni od modnych i nowoczesnych strojów, nawet w Sejmie.

Z okazji urodzin Klaudia Jachira zamieściła na Instagramie post ze zdjęciem – posłanka pozowała na trawie i ubrana w kwiecistą sukienkę. Nietrudno zauważyć, że Jachirze ewidentnie udzieliła się słoneczna, wiosenna pogoda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Klaudia Jachira "trollem Sejmu"? "Dorabia się mi gębę"

Jachira podziękowała wszystkim osobom, które złożyły jej życzenia z okazji urodzin. Jednocześnie posłanka zaapelowała do internautów, aby przyszli na demonstrację 4 czerwca, jaka odbędzie się z okazji 34. rocznicy pierwszych, częściowo wolnych wyborów. Na wydarzeniu nie zabraknie też innych znanych polityków, w tym – Donalda Tuska.

Od rana spływają do mnie urodzinowe życzenia, ale pragnę poinformować, że chętnie je przyjmę osobiście 4 czerwca w samo południe w Warszawie. Do zobaczenia na Marszu Wolności! I oby to były moje ostatnie urodziny za PiS-u – napisała Klaudia Jachira na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić