Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NB
|

Kłótnia Antka Królikowskiego z ojcem Joanny Opozdy. "Jest pan nikim"

561
Podziel się

Dariusz Opozda, ojciec aktorki Joanny Opozdy, udostępnił w mediach społecznościowych wiadomości, które otrzymał od swojego zięcia Antka Królikowskiego. Wynika z nich, że relacje między nimi, delikatnie mówiąc, nie są najlepsze. Antek Królikowski zarzucił teściowi, że "nasyła na jego żonę i nienarodzone dziecko bandytów w BMW". Przy okazji aktor zdradził, że on i Joanna Opozda spodziewają się syna.

Kłótnia Antka Królikowskiego z ojcem Joanny Opozdy. "Jest pan nikim"
Joanna Opozda i Antoni Królikowski (AKPA, AKPA)
bEKkKxkR

Ojciec Joanny Opozdy udostępnił na Facebooku wiadomości, jakie dostał od swojego zięcia, Antka Królikowskiego. Aktor we wstępie podkreślił, że "nie pozwoli nikomu krzywdzić swojej żony".

Królikowski przyznał, że Joanna Opozda jest w ciąży. Stwierdził, że żyje "w przewlekłym stresie" z powodu tego "co dzieje się i wyprawia na Madagaskarze". Aktor zaznaczył również, że matka Opozdy nie zasługuje na to, w jaki sposób jest traktowana.

bEKkKxkT

Antek Królikowski i Joanna Opozda będą mieli synka

Antek Królikowski podkreślił, że będzie reagował na "kolejne próby zastraszania" jego bliskich. Zarzucił teściowi, że nasyła na jego żonę i nienarodzone dziecko "bandytów z BMW". Przy okazji zdradził, że on i Joanna Opozda spodziewają się synka.

Proszę sobie zapamiętać, że nie chciałby pan być moim wrogiem. Na razie jest pan nikim i czy tak zostanie to zależy już tylko od pana - napisał Królikowski.
bEKkKxkZ

Dariusz Opozda napisał na Facebooku, że zięć po wysłaniu wiadomości go zablokował, dlatego postanowił odpowiedzieć mu na swojej tablicy. Wytknął Antkowi, że to za jego pieniądze, bez jego wiedzy i zgody, bawił się na swoim weselu. Stwierdził także, że za jego pieniądze były również opłacone kreacje jego córek i żony.

Mieszkanie, w którym często sypiałeś na ulicy Worcella wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a Twojej obecnej żony. Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę - napisał Dariusz Opozda.
bEKkKxla

Przypomnijmy, że Antek Królikowski i Joanna Opozda pobrali się na początku sierpnia. Na ślubie zabrakło ojca panny młodej, Dariusza Opozdy, który mieszka na Madagaskarze, gdzie zainwestował w hotel.

Zobacz także: Znane dzieci gwiazd, które przysparzają im problemów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkKxlu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(561)
Alicja
3 tyg. temu
Sprzedaj pan dom to będziesz pan miał gotówkę. proste
lolo
3 tyg. temu
Co za gość. zachowuje się jak nędzny chłystek. Nie mieć szacunku dla innego człowieka ? A on to niby kim jest ?
bauahahha
3 tyg. temu
ale bagienko
bEKkKxlv
edek
3 tyg. temu
Aktor to z niego zaden raczej odtworca roli po liceum, a po drugie to kto to jest bo w zadnym porzadnym filmie go nie widzialem
xyhej
3 tyg. temu
A kto to jest ten Antoś?
ewa33
3 tyg. temu
to w niezłą rodzinkę wszedł ten Antek, spokoju mieć nie będzie
Beba
3 tyg. temu
no,a kimze jest Antoni Krolikwski?....
Beba
3 tyg. temu
no,a kimze jest Antek Krolikowski?........
odys
3 tyg. temu
Nie martw się chłopie. Odyseusz też miał ksywkę Nikt, i tylko dlatego przeżył.
Madagaskar ła...
3 tyg. temu
Dał w prezencie.... czy raczej próbował ukryć majątek zapisując go na członków rodziny, skoro teraz im te "prezenty" wypomina i chce kasy za nie? Żałosne i żałosny pętak z tego Opozdy!
zmęczona
3 tyg. temu
Gwiazdy powinny błyszczeć na scenie, artystycznie a nie prać brudy i ogłaszać publicznie pretensje do rodziny czy bliskich. Taki cyrk robi Rodowicz od kilku lat, teraz Królikowski czy Martyna Wojciechowska. Jak w maglu, żałosne.
j23 hans klos
3 tyg. temu
nikt wyzywa nikogo a ta ciezarna to ładnie sie sypie spodziewacie sie czyli bedziesz tylko dawca nazwiska buahaha
iloczyn
3 tyg. temu
Jeden NIKT powiedział do drugiego że jest NIKIM . Czyli mamy remis .
bEKkKxln
Awa
3 tyg. temu
Juz zaduzo Opozdy i Królikowskiego swoje brudy pierzcie w domu Czy na byle czym trzeba robić sobie reklamę? Zeby ludzie o was nie zapomnieli Dobry aktor nie potrzebuje byle jakiej reklamy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić