Kłótnia Antka Królikowskiego z ojcem Joanny Opozdy. "Jest pan nikim"

875

Dariusz Opozda, ojciec aktorki Joanny Opozdy, udostępnił w mediach społecznościowych wiadomości, które otrzymał od swojego zięcia Antka Królikowskiego. Wynika z nich, że relacje między nimi, delikatnie mówiąc, nie są najlepsze. Antek Królikowski zarzucił teściowi, że "nasyła na jego żonę i nienarodzone dziecko bandytów w BMW". Przy okazji aktor zdradził, że on i Joanna Opozda spodziewają się syna.

Kłótnia Antka Królikowskiego z ojcem Joanny Opozdy. "Jest pan nikim"
Joanna Opozda i Antoni Królikowski (AKPA, AKPA)

Ojciec Joanny Opozdy udostępnił na Facebooku wiadomości, jakie dostał od swojego zięcia, Antka Królikowskiego. Aktor we wstępie podkreślił, że "nie pozwoli nikomu krzywdzić swojej żony".

Królikowski przyznał, że Joanna Opozda jest w ciąży. Stwierdził, że żyje "w przewlekłym stresie" z powodu tego "co dzieje się i wyprawia na Madagaskarze". Aktor zaznaczył również, że matka Opozdy nie zasługuje na to, w jaki sposób jest traktowana.

Antek Królikowski i Joanna Opozda będą mieli synka

Antek Królikowski podkreślił, że będzie reagował na "kolejne próby zastraszania" jego bliskich. Zarzucił teściowi, że nasyła na jego żonę i nienarodzone dziecko "bandytów z BMW". Przy okazji zdradził, że on i Joanna Opozda spodziewają się synka.

Proszę sobie zapamiętać, że nie chciałby pan być moim wrogiem. Na razie jest pan nikim i czy tak zostanie to zależy już tylko od pana - napisał Królikowski.

Dariusz Opozda napisał na Facebooku, że zięć po wysłaniu wiadomości go zablokował, dlatego postanowił odpowiedzieć mu na swojej tablicy. Wytknął Antkowi, że to za jego pieniądze, bez jego wiedzy i zgody, bawił się na swoim weselu. Stwierdził także, że za jego pieniądze były również opłacone kreacje jego córek i żony.

Mieszkanie, w którym często sypiałeś na ulicy Worcella wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a Twojej obecnej żony. Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę - napisał Dariusz Opozda.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Przypomnijmy, że Antek Królikowski i Joanna Opozda pobrali się na początku sierpnia. Na ślubie zabrakło ojca panny młodej, Dariusza Opozdy, który mieszka na Madagaskarze, gdzie zainwestował w hotel.

Zobacz także: Znane dzieci gwiazd, które przysparzają im problemów

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić