Kolejny wielki kryzys w Ekipie Friza. Tym razem poszło o zdradę

22

Ekipa Friza, czyli Karola "Friza" Wiśniewskiego, to jedna z najsłynniejszych grup na polskim YouTube. Młodzi influencerzy od kilku lat z powodzeniem wybijają się spośród innych twórców nagrywając filmy rozrywkowe. Niestety, ostatnio nad youtuberami zawisły czarne chmury z powodu konfliktu między założycielem Ekipy, a jego byłymi znajomymi-współpracownikami. Teraz pora na kolejny wielki kryzys? Poszło o zdradę zarzucaną jednemu z influencerów. W sieci grzmi!

Kolejny wielki kryzys w Ekipie Friza. Tym razem poszło o zdradę
Kolejny wielki kryzys w Ekipie Friza. Tym razem poszło o zdradę! W sieci grzmi (Instagram, YouTube, Karol Friz Wiśniewski, mortalcioyt)

Najpierw rozłam w Ekipie Friza i konflikt twórców z założycielem słynnej grupy, a teraz kolejne rewelacje. Oprócz Ekipy, Karol Wiśniewski założył kolejną grupę znaną w sieci jako Genzie, która choć jest nieco odrębnym bytem, mimo to zaliczana jest do głośnej w Polsce Ekipy. Członkowie Genzie to między innymi Wiktoria Bochnak i Patryk Baran, którzy od pięciu lat byli parą. Niedawno poinformowali fanów o swoim rozstaniu.

W wideo opublikowanym na kanale YouTube Wiktorii, padły słowa o rozpadzie ich związku i wypaleniu uczuć. Decyzję o zakończeniu wieloletniej relacji miał podjąć Patryk. To właśnie on i jego rzekoma kochanka, mieli znaleźć się pod ostrzałem internautów. W sieci aż grzmi od spekulacji i domysłów na temat rozstania pary słynnych youtuberów. O co chodzi?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wersow komentuje rozłam w Ekipie Friza

Kolejny wielki kryzys w Ekipie Friza. Tym razem poszło o zdradę! W sieci grzmi

Wiktoria i Patryk byli razem przez pięć lat. Razem dostali się do Genzie, kolejnego projektu Karola "Friza" Wiśniewskiego. Mieszkali razem w wielkim domu i występowali na odcinkach wraz z resztą członków Genzie i Ekipy prezentowanych w sieci. Niestety, ich związek to już przeszłość, a fani nie mogą w to uwierzyć i szukają winnego lub winnej całego zamieszania.

Zdaniem internautów, to niemożliwe, by tak zakochana para rozstała się z dnia na dzień. Podejrzenia o wpływ na zerwanie Wiki i Patryka padły na ich koleżankę z Ekipy, tiktokerkę Kingę Banaś. Wiele osób twierdzi, że zawróciła youtuberowi w głowie, a ten zdradził z nią Wiktorię.

Żałosna jesteś, żeby pięcioletni związek psuć to naprawdę chyba cię mamunia nie nauczyła niczego - czytamy pod postem Kingi.
Sława uderzyła do głowy. Pięć lat z dziewczyną, która widać, że po uszy zakochana, dbała, wspierała, była przy tobie jak nie byłeś tak wysoko i wszystko przekreśliłeś... Biedna Wika - brzmi jeden z komentarzy pod postem Patryka.

Kolejny konflikt w Ekipie Friza. Były menadżer zabrał głos

Choć ani Wiktoria, Patryk czy Kinga nie zabrali głosu w sprawie tych plotek, zrobił to były menadżer członków Ekipy, a obecnie Prezes Zarządu Ekipa Holding S.A. Łukasz Wojtyca. Na Twitterze napisał krótkie sprostowanie.

Kinga i Patryk nie odnoszą się do sprawy na moją prośbę. Mam nadzieję, że rozumiecie, że skoro nie mają z czegoś się tłumaczyć, to bez sensu aby się wypowiadali. Spekulacje na ich temat są nieprawdziwe i liczę, że szybko się do tego przekonacie.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dodał też, że "nie ma podstaw aby ludzi uwierzyli w ich wyjaśnienia". - Z doświadczenia wiemy, że to tylko napędza teorie. Winny się tłumaczy jak to mówią - pisze Wojtyca.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Kto ma swoje teorie i tak je będzie miał. Nie widziałem do tej pory przestrzeni na takie wyjaśnienia [Kingi i Patryka - red.]. Wiele na ten temat dyskutujemy i gdybyśmy uznali, że to załatwia sprawę, to przecież od razu by się odnieśli.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić