Kolenda-Zaleska pokazała kulisy TVN. Tego widzowie nie wiedzieli

23

Dziennikarka TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska podzieliła się nowym zdjęciem z redakcji. Widać na nim, co się dzieje za kulisami wielkiej stacji telewizyjnej. Wielu może jej pozazdrościć - robi to, co kocha, na dodatek w gronie ludzi, których lubi.

Kolenda-Zaleska pokazała kulisy TVN. Tego widzowie nie wiedzieli
Katarzyna Kolenda-Zaleska (PAP)

Katarzyna Kolenda-Zaleska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich dziennikarek i prezenterek. Na co dzień związana jest ze stacją TVN oraz TVN24. Przygotowuje materiały dla programu informacyjnego "Fakty", a także prowadzi rozmowy w studiu "Faktów po Faktach" na antenie TVN24.

Słynie z ostrego podejścia

Dziennikarka słynie z ostrego podejścia do gości. Często zadaje kontrowersyjne pytania, z których politykom nie jest łatwo wybrnąć. W czerwcu 2020 roku Kolenda-Zaleska wyprosiła posła partii Porozumienie — Jacka Żalka — ze studia, za słowa "To nie są ludzie, to ideologia" w odniesieniu do osób LGBT.

Odbiło się to szerokim echem w mediach. W trakcie ostrej dyskusji Katarzyna Kolenda-Zaleska usłyszała od Jacka Żalka, że: "wzbiła się na wyżyny manipulacji". Mimo takich "wypadków przy pracy", dziennikarka czuje się bardzo dobrze w tym, co robi. W poniedziałek zamieściła na Instagramie zdjęcie ze swojej pracy, które o tym dobitnie świadczy.

"Praca w takim gronie to czysta przyjemność"

Widać na nim uśmiechniętą Kolendę-Zaleską obok swoich redakcyjnych kolegów — prowadzącego "Fakty" Piotra Kraśki, oraz dziennikarki Moniki Olejnik, która również słynie z ostrych rozmów z politykami w programie "Kropka nad I". Kolenda-Zaleska podkreśla, że "praca w takim gronie to czysta przyjemność".

Gdy praca równa się pasja to może pracować wiele godzin - dodaje dziennikarka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Z TVN jest związana od 2003 roku

Katarzyna Kolenda-Zaleska zaczęła karierę dziennikarską w 1993 roku, kiedy dołączyła do redakcji "Wiadomości" TVP1. Z nadawcą publicznym była związana do 2003 roku, wówczas została reporterką TVN24. Wkrótce otrzymała także propozycję tworzenia materiałów do głównego wydania "Faktów" w stacji TVN.

Kolenda-Zaleska prowadziła wówczas także program "Gość poranny" na antenie TVN24. W 2011 roku do swoich obowiązków dopisała także współprowadzenie programu "Fakty po Faktach". Od kwietnia 2016 roku Katarzyna Kolenda-Zaleska jest także prezesem Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Zobacz także: Aggie Lal wspomina początki kariery
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić