Warszawa. Mężczyzna udał się za potrzebą, dokonał szokującego odkrycia

127

Ciało w stanie wczesnego rozkładu znalazł przypadkowy przechodzień na warszawskiej Pradze. Mężczyzna wszedł do budynku, ponieważ szukał toalety, i nie spodziewał się takich widoków. Zawiadomił policję, która ustala wszystkie okoliczności zdarzenia. Na razie nie jest znana tożsamość zmarłej osoby.

Warszawa. Mężczyzna udał się za potrzebą, dokonał szokującego odkrycia
Zwłoki znalezione w pustostanie (Google Maps)

Do szokującego odkrycia doszło w niedzielę po południu w pustostanie przy ulicy Mińska w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Przechodzień postanowił użyć pustostanu jako toalety. Kiedy mężczyzna udał się za potrzebą do kamienicy, w środku zobaczył coś szokującego.

Ciało bez oka w pustostanie

Na podłodze leżały zwłoki nieznanej osoby. Jak opisał "Super Expressowi", ofiara nie miała jednego oka, a jego ręce były nienaturalnie wyciągnięte do góry. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję, która po chwili pojawiła się na miejscu. Wezwano także strażaków do ewentualnego wejścia siłowego, jednak po chwili odjechali.

Przyjęliśmy zgłoszenie o godz. 13, policjanci którzy weszli do środka znaleźli ciało w stanie wczesnego rozkładu - informuje TVN24 Jarosław Sobczak z biura prasowego Stołecznej Komendy Policji.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Trwa proces identyfikacji

Ciało było tak zdeformowane, że nie udało się ustalić ani wieku, ani płci zmarłej osoby. Nie znana też jest na razie tożsamość ofiary. "Póki co trwa proces identyfikacji zmarłej osoby" - potwierdza TVN24 Jarosław Sobczak z biura prasowego Stołecznej Komendy Policji.

Zobacz także: Niedostępne miejsca katedry w Kwidzynie. Poszukiwacze skarbów pokazali, co jest w środku
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić