Komunii syna mówią "nie". Mają ważny powód

46

Andrzej Sołtysik jest bardzo znanym prezenterem TVN - pojawia się w programie "Dzień dobry TVN". U jego boku kroczy żona Patrycja. Para ma syna Stanisława. Wiadomo już, że chłopak nie przystąpi do pierwszej komunii świętej. Skąd taka decyzja? Już wszystko jasne.

Komunii syna mówią "nie". Mają ważny powód
Andrzej Sołtysik, Patrycja Sołtysik (Licencjodawca, AKPA)

Patrycja Sołtysik otwarcie wyznała, że jest niewierząca. Podobnie zresztą jak jej mąż Andrzej. Para zadeklarowała to w trakcie spisu powszechnego.

Uczciwie podczas spisu powiedzieliśmy, że nie jesteśmy żadnego wyznania i Stanisław do komunii nie przystąpi. To jest nasze zdanie w tej sprawie - powiedziała Patrycja Sołtysik w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Nikt tego nie policzył". Ekonomista ocenia propozycje podatkowe Konfederacji

Żona dziennikarza TVN nie ukrywa, że daleko jej do Kościoła katolickiego ze względu na sprawę in vitro. Właśnie dzięki tej metodzie urodził się syn Sołtysików.

Nie ukrywamy, że Stasia mamy dzięki metodzie in-vitro, więc przy obecnym nastawieniu i nagonce Kościoła na tę metodę - powiedzieliśmy "nie". Wychowujemy Stasia na dobrego człowieka. Sami kierujemy się takimi wartościami. Sam Kościół nie jest nam do tego niezbędny, więc tez nie tworzymy sztucznej sytuacji, że pójdzie na religię tylko po to, by pójść do komunii - podkreśliła Sołtysik.

Patrycję i Andrzeja Sołtysików dzieli spora różnica wieku. Kobieta jest młodsza od swojego męża aż o 23 lata. Ukochana prezentera TVN-u regularnie uaktywnia się w mediach społecznościowych, gdzie nierzadko pozuje z synem. Nigdy jednak nie pokazuje jego twarzy.

Kim jest Patrycja Sołtysik?

Patrycja Sołtysik ma swoją stronę internetową, na której przedstawia się jako spełniona mama Stanisława i szczęśliwa żona Andrzeja.

Z wykształcenia jestem magistrem kulturoznawstwa. Teoretycznie i praktycznie jestem blogerką i instagramerką. Na moich kanałach znajdziecie zbiór różnych momentów z życia mojej rodziny. Kadry z codzienności oraz uchwycone wspomnienia najpiękniejszej przygody, jaką jest macierzyństwo. Bywa wzruszająco, zabawnie, smacznie i trudno. Wyznaję zasadę "życie jest tylko jedno", dlatego staram się je dobrze wykorzystać. Dużo gotuję, często podróżuje i coraz śmielej oswajam trudne życiowe i kobiece tematy - napisała Patrycja Sołtysik.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić