Kończy kolejny związek. Teraz spotkała się z Michałem Wiśniewskim

25

Dominika Tajner przeżywa trudne chwile i jak sama mówi, jej obecny związek raczej tego nie przetrwa. W weekend pochwaliła się na Instagramie, że spotkała się z byłym mężem Michałem Wiśniewskim.

Kończy kolejny związek. Teraz spotkała się z Michałem Wiśniewskim
Byli małżonkowie postanowili się spotkać. (AKPA)

Dominika Tajner niedługo będzie miała za sobą kolejne rozstanie? Niedawno w wywiadzie dla czasopisma "Twoje Imperium" przyznała, że jej związek, choć jeszcze trwa, to nieuchronnie chyli się ku końcowi.

Dominika Tajner spotkała się z Michałem Wiśniewskim

Nie jest wykluczone, że nasz związek tego nie przetrwa. Szkoda mi tego, bo Adam był moją bratnią duszą. Ale widocznie bratnie dusze nie zawsze mogą być w związku – przyznała Tajner w "Twoim Imperium".

W miniony weekend Dominika pochwaliła się Instagramie, że spotkała się z byłym mężem. Nie było to jednak prywatne spotkanie sam na sam. Dominika razem z bratem i jego partnerką wybrali się na koncert Ich Troje w Wiśle. Występ nagrali i zamieścili w mediach społecznościowych.

Małżonkowie najwyraźniej w dalszym ciągu darzą się wzajemnym szacunkiem oraz sympatią. Dominika Tajner nie zamierza teraz wchodzić w żaden nowy związek. W rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że rozważa chwilowe wycofanie się z relacji damsko-męskich.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez siedem lat. W 2019 r. wokalista "Ich Troje" niespodziewanie złożył pozew o rozwód. Para, choć w trakcie rozwodu nie darzyła się sympatią, jest obecnie w dobrych stosunkach.

Zobacz także: Najcieplejszy luty od 10 lat. Długoterminowa prognoza pogody z IMGW
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić