Viki Gabor o Michale Wiśniewskim. "Każdy się go boi, a ja..."

54

Viki Gabor wystąpi w najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Młoda wokalistka zmierzy się z opinią jurorów, którzy nie zawsze sypią komplementami. Gabor powiedziała, co sądzi o Michale Wiśniewskim. Wspomniała o strachu, który juror budzi wśród innych uczestników.

Viki Gabor o Michale Wiśniewskim. "Każdy się go boi, a ja..."
Viki Gabor szczerze o Michale Wiśniewskim w TTBZ (AKPA, AKPA)

Michał Wiśniewski jest jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Lider Ich Troje zastąpił Kacpra Kuszewskiego w poprzedniej edycji i na dobre rozsiadł się w fotelu sędziowskim. Jego opinie budzą postrach wśród uczestników, co przyznała m.in. Viki Gabor, która wystąpi w najnowszych odcinkach show Polsatu.

VIki Gabor to najmłodsza w historii uczestniczka TTBZ. Zwyciężczyni Eurowizji Junior ma dopiero 14 lat. Dzięki udziałowi w międzynarodowym konkursie zyskała wielką sławę. Teraz wystąpi w programie, w którym gwiazdy wcielają się w znanych artystów światowej sceny.

Dla 14-latki to niemałe wyzwanie. Gabor wyznała, czego boi się najbardziej w związku z udziałem w programie. Opinie jurorów są dla niej istotne, ale też stresujące:

Myślę, że początki będą trudne dla nas-uczestników, bo jurorzy będą chcieli zobaczyć, co w nas drzemie. Tego się trochę boję. Zawsze chcą, żeby było jeszcze lepiej, a dla nas to początek drogi, bardzo się staramy. Oczywiście wiemy, że oni chcą dla nas dobrze - powiedziała "Plejadzie".

Gabor wypowiedziała się też szczerze o Wiśniewskim. Przyznała, że lider Ich Troje budzi respekt wśród uczestników i "każdy się go boi". Jej zdanie na temat czerwonowłosego jurora jest jednak nieco inne:

Każdy się boi Michała Wiśniewskiego, a ja go bardzo, bardzo lubię. Myślę, że jego opinie są naprawdę super, bo on mówi wprost, co mu się podoba, a co mu się nie podoba. Dla mnie prywatnie to jest bardzo dobre, bo wolę, jeśli ktoś mi powie, co mam poprawić, dzięki czemu będę wiedzieć, co zrobić, żeby w następnym odcinku wypaść lepiej.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić