Koroniewska pokazała kulisy show-biznesu. Fani parsknęli śmiechem

16

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat pojawiają się na salonach. Małżeństwo z 8-letnim stażem poznało się właśnie dzięki branży rozrywkowej. Teraz aktorka "M jak miłość" pokazała kulisy show-biznesu.

Koroniewska pokazała kulisy show-biznesu. Fani parsknęli śmiechem
Koroniewska pokazała kulisy show-biznesu (AKPA, AKPA)

Joanna Koroniewska zasłynęła dzięki roli Małgosi Mostowiak w serialu "M jak miłość". Aktorka od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Występuje w teatrze oraz na szklanym ekranie.

Od 2019 roku Joanna Koroniewska wraz z mężem Maciejem Dowborem prowadzą kanał na YouTube. Nosi on nazwę "Dowbory Be Happy". Widzowie mogą lepiej poznać życie gwiazdorskiej pary, ale też obejrzeć ciekawe wywiady z innymi sławami.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska mają liczne znajomości. Dzięki pracy w branży rozrywkowej, znają show-biznes od podszewki. Sami bywają na salonach i często pozują do zdjęć na ściankach.

Ostatnio na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiło się krótkie nagranie. Joanna Koroniewska pokazała w nim kulisy show biznesu. Jak w większość treści, które prezentuje fanom, również tym razem nie omieszkała dodać nutki ironii.

Pod nagraniem możemy przeczytać: "Polski show-biznes vs. reality". Pojawiają się krótkie filmiki ze ścianek czy sesji zdjęciowych. Małżonkowie ubrani są bardzo odświętnie. Później przychodzi pora na rzeczywistość.

Na końcu filmiku, w części "reality", prawdziwa odsłona show-biznesu może zaskoczyć. Widzimy małżonków w aucie, którzy śpią na tylnych siedzeniach. Nie mają na sobie eleganckich stylizacji, a wygodny strój, czapki i obfite okrycie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak Waszym zdaniem naprawdę wygląda polski show-biznes? Bardziej przypomina początek czy koniec powyższego filmiku?

Zobacz także: Gwiazdy remontują swoje domy. Kosztuje je to dużo wysiłku
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić