Król Karol jest przeszczęśliwy. Harry zdjął mu z ramion wielki ciężar

54

Ostatnie lata kosztowały króla Karola mnóstwo stresu. Stracił kolejno ojca i matkę, musiał wziąć na siebie odpowiedzialność za kraj jako następca tronu, a także – znosić bulwersujące zachowanie młodszego syna i jego żony. Teraz jednak wszystko ma się zmienić.

Król Karol jest przeszczęśliwy. Harry zdjął mu z ramion wielki ciężar
Król Karol jest zachwycony decyzją Meghan Markle i księcia Harry'ego. Co postanowili? (Getty Images, Contributor, Indigo, Max Mumby)

Książę Harry i Meghan Markle obecnie prawdopodobnie stanowią najbardziej kontrowersyjną parę w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Młodszy syn króla Karola oraz była amerykańska aktorka "podpadli" Brytyjczykom oraz własnej rodzinie, konsekwentnie monetyzując sekrety własne i członków dworu.

Książę Harry i Meghan Markle uszczęśliwili króla Karola. Co zrobili?

Meghan i Harry uskarżali się w licznych wywiadach na to, że nie byli odpowiednio traktowani przez członków rodziny oraz przedstawicieli dworskiego personelu. Szalę goryczy przelała jednak publikacja autobiografii księcia, zatytułowanej "Ten drugi", w której nie szczędził słów krytyki pod adresem własnych krewnych.

Jak jednak informuje New York Post, Harry i Meghan w najbliższym czasie nie będą brylować w mediach. Powód? Para miała dojść do wniosku, że nie mają już do powiedzenia niczego, co mogłoby zainteresować media i pozwolić im skupić na sobie uwagę i blask fleszy. W związku z tym zdecydowali, że czas na razie zawiesić udzielanie wywiadów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: JeZobacz też: Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Co oznacza imię córki księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Decyzja młodszego syna i jego żony miała ogromnie ucieszyć króla Karola. Monarcha od początku nie był zadowolony z drogi obranej przez parę, a wyjawianie przez nią kolejnych rodzinnych sekretów spędzało mu sen z powiek. Szczególnie że w "Ten drugi" młodsza pociecha nie szczędziła słów krytyki pod adresem drugiej żony króla Karola, czyli królowej Kamili.

O tym, że król Karol odetchnął z ulgą, mówił m.in. Charles Rae. Były korespondent brytyjskiego dziennika "The Sun" oraz ekspert od rodziny królewskiej wyjawił, że monarcha nigdy nie chciał, aby szczegóły życia jego i bliskich stały się tematem artykułów w tabloidach.

Widzieliśmy, że wszyscy członkowie rodziny królewskiej w pobliżu Meghan i Harry'ego bardzo, bardzo uważają na to, co mówią. Nie chcą potem przeczytać lub usłyszeć o sobie w jakiejś książce lub filmie dokumentalnym – mówił Rae w rozmowie z GB News.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić