aktualizacja 

Król wymierzył karę. "Koniec Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii"

202

Król Karol eksmitował księcia Harry'ego i Meghan Markle z ich brytyjskiego domu Frogmore Cottage. Eksmisja rozpoczęła się w styczniu, tuż po tym, jak autobiografia Harry'ego trafiła na półki księgarni na całym świecie. Posiadłość została zaoferowana księciu Andrzejowi.

Król wymierzył karę. "Koniec Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii"
Meghan i Harry zostali wyrzuceni z posiadłości. (Getty Images)

Król Karol postanowił eksmitować księcia Harry'ego i Meghan Markle z ich brytyjskiej posiadłości Frogmore Cottage. Monarcha skrócił dzierżawę Sussexów domu na terenie zamku Windsor i zaoferował klucze swojemu bratu, księciu Andrzejowi.

Meghan i Harry eksmitowani

Meghan i Harry nie wiedzieli o planach króla. Dowiedzieli się w ostatniej chwili, co miało "wprawić ich w osłupienie". Królewski reporter, Omid Scobie, twierdzi, że osoby i z otoczenia pary poinformowały go, że Sussexowie są w szoku.

Przyjaciel pary powiedział mu: "To wszystko wydaje się bardzo ostateczne i przypomina okrutną karę. To tak, jakby [rodzina] chciała na dobre usunąć ich z obrazu. Harry i Meghan mają czas na opuszczenie mieszkania do wczesnego lata. Początkowo dostawali tylko tygodnie, teraz mają co najmniej do czasu koronacji - powiedział mu informator cytowany przez "Daily Mail"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dostawy ropy z Rosji wstrzymane. "Dobry dzień dla Polski. Świat wreszcie to zrozumiał"

Z decyzją nie zgadzają się także inne osoby. Dwóch członków rodziny królewskiej jest "zbulwersowanych" pomysłem króla. Chociaż nikt nie wymienia ich imion, podejrzewa się, że to Beatrice i Eugenia.

"Koniec czasu Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii".

Król Karol rozpoczął proces eksmisji kilka dni po tym, jak autobiografia Harry'ego trafiła do księgarni. Podobno zaoferował posiadłość swojemu bratu, księciu Andrzejowi. To miało jeszcze bardziej oburzyć rodzinę królewską i przebywających w Kalifornii Sussexów.

Frogmore Cottage to jedyny dom w Wielkiej Brytanii, który należał do Meghan i Harry'ego. Wraz z ich wyprowadzką, "skończy się ich czas" w tym kraju. Nadal nie wiadomo, jak w związku z tym przebiegać będzie uroczystość koronacji króla Karola. Harry i Meghan zapewne nie otrzymają zaproszenia.

To z pewnością oznacza koniec czasu Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii. Andrew odrzuca pomysł przeprowadzki do Frogmore Cottage po tym, jak zaproponowano mu to w zeszłym tygodniu. Ale to pokazuje, że Harry i Meghan są bezsilni, by powstrzymać eksmisję - powiedział dla "The Sun" informator.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić