Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

"Królowa seriali" miała trudne dzieciństwo. To boli ją najbardziej

6
Podziel się:

Kariera "królowej polskich seriali" stanowi w Polsce przedmiot podziwu i zazdrości. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że życie Ilony Łepkowskiej nie zawsze było usłane różami. Scenarzystka miała trudne dzieciństwo. Teraz zdobyła się na szczere wyznanie.

"Królowa seriali" miała trudne dzieciństwo. To boli ją najbardziej
Życie Ilony Łepkowskiej od najwcześniejszych lat nie było usłane różami (AKPA, Niemiec)

Ilona Łepkowska opowiedziała o swoim dzieciństwie w wywiadzie, którego udzieliła Monice Jaruzelskiej. Scenarzystka i pisarka przyznała w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej", że w miejsce ciepła i czułości zaznała w domu rodzinnym chłodu. Ciężkie przeżycia odbiły się na niej na tyle, że w dorosłym życiu była zmuszona udać się na terapię.

W pewnym momencie zaczęłam zastanawiać się, skąd się biorą pewne moje zachowania, problemy i doszłam do wniosku, nie bez pomocy terapii, że gdzieś źródło ich jest w bardzo wymagającym i dosyć chłodnym domu rodzinnym – opowiadała Ilona Łepkowska Monice Jaruzelskiej.

Ilona Łepkowska o swoim dzieciństwie. Nie było jej łatwo

"Królowa polskich seriali" jest dzieckiem Joanny i Tadeusza Łepkowskich. Ojciec scenarzystki był znany, jednak w przeciwieństwie do córki nie z powodu osiągnięć w świecie show-biznesu, lecz naukowych – jako uznany historyk. Ilona Łepkowska ubolewała w wywiadzie nad faktem, że przed jego śmiercią w 1989 roku nie zdążyli wyjaśnić sobie nieporozumień.

Próbować zawsze trzeba, bo w pewnym momencie nadchodzi kres, który tak jak w moim wypadku być nagły i że już pewnych rzeczy nie zdołamy sobie wyjaśnić. I to ciąży. Mnie to ciąży do tej pory – wyznała Ilona Łepkowska w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską?

Jednocześnie Ilona Łepkowska przyznała, że wyniosła z domu również pozytywne doświadczenia. Dzięki zasadom, które wpoili jej rodzice, nauczyła się ciężko i sumiennie pracować, a także wykonywać zadania terminowo i szanować czas swój oraz innych. Te cechy przyczyniły się do jej późniejszego sukcesu scenopisarskiego.

To są te doświadczenia, które mnie też ukształtowały – niełatwe, ale też dobre w pewnym momencie. Nauczyłam się w moim domu ciężkiej pracy, sumienności, terminowości, punktualności – wyliczała Ilona Łepkowska w rozmowie z Moniką Jaruzelską.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Ada
2 miesiące temu
To teraz już wiem, dlaczego pani w od scenariuszy jest taka zgorzkniała i nie lubi ludzi.
Niks
2 miesiące temu
Ja też miałam ciężkie dzieciństwo gdzie coś,dziennie bylam bita bez powodu nie było śmiechu tylmo placz ehh gówno wie co znaczy mieć takie dzieciństwo a opowiada dyrdymały jakby musiała zimą uciekać na bosaka z domu po śniegu. Brak snu jedzenia bicie i znęcanie fizyczne i psychiczne było na porządku dziennym i nie latała po jakiś tam lekarzach i terminach bo dawniej tego nie bylo.Ale wybaczylam tatowi to wszystko trudno tak było i nic na to nie mogłam poradzić .
Prosta histor...
2 miesiące temu
Chore scenariusze.
Olga
2 miesiące temu
Pojęcie " ciężkie dzieciństwo " jest szerokie i może dotyczyć wielu aspektów życia dziecka.( oczywiście chodzi o negatywne aspekty).Odrzucenie, porzucenie, bicie, wszelkiego rodzaju znęcanie się nad dziećmi, pijaństwo w domu itd. Niestety to wszystko ciągnie się za człowiekiem przez wiele lat a niekiedy do końca życia.Trudno się od tego odciąć a jeszcze trudniej zrozumieć. Myślałam, że takie złe rzeczy działy się kiedyś...ale to nie prawda. Ludzkość nie mądrzeje i nie wyciąga wniosków.Tak jest nadal-zachowań patologicznych wobec dzieci nie brakuje. To bardzo przykre jeżeli dziecko dla rodzica jest ciężarem.
ewa
2 miesiące temu
To komunistka miała dobrze za dobrze to wymyśla u panienki Jaruzelskiej
Gacia z pod k...
2 miesiące temu
Baba nie wie co to jest ciężkie dzieciństwo….
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić