"Królowa seriali" miała trudne dzieciństwo. To boli ją najbardziej

8

Kariera "królowej polskich seriali" stanowi w Polsce przedmiot podziwu i zazdrości. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że życie Ilony Łepkowskiej nie zawsze było usłane różami. Scenarzystka miała trudne dzieciństwo. Teraz zdobyła się na szczere wyznanie.

"Królowa seriali" miała trudne dzieciństwo. To boli ją najbardziej
Życie Ilony Łepkowskiej od najwcześniejszych lat nie było usłane różami (AKPA, Niemiec)

Ilona Łepkowska opowiedziała o swoim dzieciństwie w wywiadzie, którego udzieliła Monice Jaruzelskiej. Scenarzystka i pisarka przyznała w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej", że w miejsce ciepła i czułości zaznała w domu rodzinnym chłodu. Ciężkie przeżycia odbiły się na niej na tyle, że w dorosłym życiu była zmuszona udać się na terapię.

W pewnym momencie zaczęłam zastanawiać się, skąd się biorą pewne moje zachowania, problemy i doszłam do wniosku, nie bez pomocy terapii, że gdzieś źródło ich jest w bardzo wymagającym i dosyć chłodnym domu rodzinnym – opowiadała Ilona Łepkowska Monice Jaruzelskiej.

Ilona Łepkowska o swoim dzieciństwie. Nie było jej łatwo

"Królowa polskich seriali" jest dzieckiem Joanny i Tadeusza Łepkowskich. Ojciec scenarzystki był znany, jednak w przeciwieństwie do córki nie z powodu osiągnięć w świecie show-biznesu, lecz naukowych – jako uznany historyk. Ilona Łepkowska ubolewała w wywiadzie nad faktem, że przed jego śmiercią w 1989 roku nie zdążyli wyjaśnić sobie nieporozumień.

Próbować zawsze trzeba, bo w pewnym momencie nadchodzi kres, który tak jak w moim wypadku być nagły i że już pewnych rzeczy nie zdołamy sobie wyjaśnić. I to ciąży. Mnie to ciąży do tej pory – wyznała Ilona Łepkowska w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską?

Jednocześnie Ilona Łepkowska przyznała, że wyniosła z domu również pozytywne doświadczenia. Dzięki zasadom, które wpoili jej rodzice, nauczyła się ciężko i sumiennie pracować, a także wykonywać zadania terminowo i szanować czas swój oraz innych. Te cechy przyczyniły się do jej późniejszego sukcesu scenopisarskiego.

To są te doświadczenia, które mnie też ukształtowały – niełatwe, ale też dobre w pewnym momencie. Nauczyłam się w moim domu ciężkiej pracy, sumienności, terminowości, punktualności – wyliczała Ilona Łepkowska w rozmowie z Moniką Jaruzelską.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić