Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MD
|

Krystyna Janda przyjęła trzecią dawkę szczepienia

62
Podziel się

Krystyna Janda była jedną z pierwszych znanych osób, które zaszczepiły się. Towarzyszyła temu gorąca debata, w której szczególnie przebijały się głosy oburzenia. Teraz aktorka przyjęła rekomendowaną trzecią dawkę.

Krystyna Janda przyjęła trzecią dawkę szczepienia
Krystyna Janda przyjęła trzecią dawkę (AKPA, AKPA)
bEIFKlLp

Na początku 2021 r. Krystyna Janda znalazła się w gronie znanych Polaków, którzy zostali zaszczepieni poza kolejnością na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. "Tak, jestem jedną z osób zaszczepionych i jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość, bo jestem w grupie ryzyka. Krystyna Janda" - pisała aktorka w pierwszym oświadczeniu. Nie spodziewała się jednak, że sprawa wywoła tak potężny zamęt w społeczeństwie.

Teraz rząd wspólnie z Radą Medyczną ogłosił, że możliwe jest przyjęcie trzeciej, przypominającej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Od 24 września wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat mogą otrzymać szczepionkę marki Pfizer. Skorzystała już z tego Krystyna Janda.

bEIFKlLr
Zobacz także: Zobacz: Trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19. Który preparat wybrać?

Aktorka podzieliła się na Facebooku wpisem, w którym przede wszystkim skomentowała tegoroczny festiwal filmowy w Gdyni. Janda podkreśliła, że imprezy tej od lat nie lubi i stara się jej unikać, dodając, że to nigdy nie był "sprawiedliwy" festiwal. Janda zacytowała też mocne przemówienie Agnieszki Holland o uchodźcach umierających na polsko-białoruskiej granicy.

"Wczoraj podczas podróży do Torunia, przeglądałam Internet, wpisy Polaków- Rodaków pod postami dotyczącymi uchodźców i sytuacji na granicy są haniebne! Okrutne, złe, głupie i podłe! Ludzie! Co się z Wami stało?! Czy zawsze tacy byliście? Aż tacy? Nie do uwierzenia" - napisała aktorka.
bEIFKlLx

Następnie Janda podzieliła się informacją, że tuż przed wyjazdem ze swoim teatrem na spektakl w Toruniu przyjęła trzecią dawkę szczepionki.

"Wróciłam w nocy zmęczona, ale zadowolona, bo rano wzięłam 3 dawkę szczepionki i dałam radę z tą podróżą i 5 godzinami na scenie. Zapisałam się na szczepienie i wyznaczono mi termin- za godzinę! w Milanówku, wszystko przez telefon ( zamieszczam zdjęcie informacji ze strony internetowej szczepień)" - pisze.
bEIFKlLy
bEIFKlLS
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(62)
CNNNC
2 tyg. temu
To jest zalosne . Obciach i wstyd
Jurek
2 tyg. temu
ja nie wzięłam żadnej więc może wziąść jeszcze moje 3 tak dla pewności
jurek
2 tyg. temu
wcale mi jej nie żal
bEIFKlLT
amen
2 tyg. temu
teraz widzicie kto nosi znak besti
Jana
2 tyg. temu
Ta Janda jakąś twarz ma pokrzywioną po tych szczepieniach.
nico
2 tyg. temu
Jak o tym usłyszałem to poczułem się jak...."jakby ktoś na mnie srał cały czas!"
ada
2 tyg. temu
W moim teatrze w Niemczech juz wszyscy są zaczepieni trzecią dawką.
ewe
3 tyg. temu
jakoś nie szczególnie martwiła się losem bliźnich, gdy omijając kolejkę, leciała po pierwszą dawkę szczepionki, a teraz takie lamenty??? Ludzi na granicy nie powinno być . Granice są po to żeby dzielić, a nie łączyć! Mją siedzieć u siebie i tam budować swój lepszy świat, a nie stawać się narzędziami w ręku Putina. Prawa należy przestrzegać! (ale Janda, może o tym nie wiedzieć...)
robocop56
3 tyg. temu
I krzyz jej na DROGE !
talent
3 tyg. temu
Kocham Was obie panie. Bez Was Polska kompletnie nie mialaby sensu istnienia. Bierzecie na klate wszystkie pomyje pol.swiatka. Pokazujecie i dobro i zlo w prawdziwym kontekscie,zawsze zgodnie z prawda,nawet kiedy jest tak bardzo niewygodna. BYLYSCIE I JESTESCIE WIELKIE
POLAK
3 tyg. temu
Co to za wzór do naśladowania?
nero
3 tyg. temu
Ciekawe ile jeszcze pożyje, jeśli to były faktycznie prawdziwe preparaty a nie specjalnie dla niej przygotowane.
Twój Nick
3 tyg. temu
beeee, beeee, beeeee, beeeee, beeeee....
bEIFKlLL
kocia
3 tyg. temu
żeby zdecydować sie na trzecie szepienie trzeba zrobić badanie krwi na ilość przeciwciał Covid pds dlaczego wszystkie które pracują w Recepcjach lekarskich sa prymitywami?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić