Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie?!

6

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza wzięli udział w 2. edycji show TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ostatecznie para rozstała się, a owocem ich miłości jest syn Jan. Niedawno byli małżonkowie pokazali się na wspólnym zdjęciu. Planują do siebie wrócić?

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie?!
Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie?! (Facebook Ślub od pierwszego wejrzenia, WWW.PHOTO4STYLE.PL)

Krzysztof i Paulina wzięli ślub w 2017 roku. Wpadli sobie w oko, jednak z czasem zaczęły się między nimi spięcia. Nie mogli się dogadać, a mimo to postanowili, że zostaną w małżeństwie.

Owocem ich związku jest syn Jan. Niestety, rodzice chłopca rozstali się. Niedawno jednak, wspólne zdjęcie byłych małżonków pojawiło się w sieci. Fani byli zaskoczeni i zaczęli dopytywać o powrót telewizyjnej pary.

Jest znacznie lepiej i nasze relacje się poprawiły. Dbamy o to, aby nasz synek Jasio był szczęśliwy i nie odczuwał problemu pomiędzy nami - powiedział serwisowi "Co za tydzień" Krzysztof.

W wywiadzie uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, że z byłą partnerką jest na etapie przyjacielskich relacji. Nie wie jednak co przyniesie los. Mimo to, para spotyka się i wyjeżdża razem. Mają robić to dla dobra dziecka.

Jesteśmy na stopie przyjacielskiej, a co dalej - życie pokaże. W obecnej chwili zależy nam na czasie poświęconym dla synka. Dlatego, jeśli gdzieś wyjeżdżamy, to wspólnie i wspólnie zajmujemy się synkiem - mówi Krzysztof.

Mężczyzna wyznał też, że nie rozwiódł się jeszcze z Pauliną. Para czeka na sprawę rozwodową. Być może, jest choć cień szansy na złagodzenie ich burzliwej relacji:

Jesteśmy jeszcze przed sprawą rozwodową. (...) Jeśli będzie taka możliwość, aby wszystko załagodzić, to jest cień szansy na to, abyśmy byli szczęśliwą rodziną.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Montażyści "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni się ocknąć?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić