Krzysztof Ibisz zaręczył się w wyjątkowym stylu. Ma wybrankę z Top Model

36

Dzieli ich 27 lat różnicy, ale łączy miłość. Krzysztof Ibisz zaręczył się z Joanną Kudzbalską. Był pierścionek i efektowny billboard.

Krzysztof Ibisz zaręczył się w wyjątkowym stylu. Ma wybrankę z Top Model
Krzysztof Ibisz 25 lutego skończył 55 lat (ONS.pl)

Krzysztof Ibisz jest ikoną polskiej telewizji. Złośliwcy żartują, że im jest starszy, tym, na przekór prawom natury, młodszy. Praca to jego żywioł. 56-latek nie ma czasu na nudę, od wielu lat realizuje wiele projektów z telewizją Polsat. Prowadził m.in. Taniec z Gwiazdami czy Sylwestra z Polsatem. Wygląda na to, że Ibisz, który od dwóch lat był singlem, w końcu znalazł czas na miłość.

Jego wybranką jest młodsza o 27 lat Joanna Kudzbalska. Jest doskonale znana widzom TVN, gdyż wystąpiła w popularnym programie Top Model, w którym zajęła 4 miejsce. Próbowała zaistnieć w modelingu, jednak obecnie pracuje jako lekarz w jednym ze stołecznych szpitali. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 3,5 tys. osób.

Znany dziennikarz kompletnie stracił głowę dla pięknej 29-latki. Pod koniec grudnia Kudzbalska pochwaliła się tajemniczym billboardem, na którym Krzysztof wyznaje jej miłość: "Asiu, Kocham Cię”.

W styczniu Kudzbalska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Para przez jakiś czas ukrywała swój związek. Kilka tygodni temu wypoczywali razem na greckiej wyspie Mykonos.

Krzysztof Ibisz zaręczył się. Będzie trzeci ślub?

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty, jednak żadne jego małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Następnie poślubił Anną Nowak-Ibisz, aktorkę znaną z programu "Pani gadżet".

Zobacz także: Nikodem Rozbicki o serialu "Chyłka - Inwigilacja"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić