Krzysztof Ibisz zobaczył się z byłą żoną. Tak zareagowała obecna partnerka

143

Krzysztof Ibisz jest mężem Joanny, z którą niebawem powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. Jednak zanim wzięli ślub, gwiazdor aż dwukrotnie mówił innym kobietom "tak". Z jedną niedawno się spotkał. Czy jego obecna wybranka jest zazdrosna?

Krzysztof Ibisz zobaczył się z byłą żoną. Tak zareagowała obecna partnerka
Krzysztof Ibisz utrzymuje kontakt ze swoimi byłymi żonami. Czy Joanna jest zazdrosna? (AKPA, AKPA, Podlewski)

Jak informuje portal Pomponik, Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz niedawno postanowili się zobaczyć. Byli małżonkowie wybrali na miejsce spotkania restaurację w Międzylesiu i – zgodnie z relacją świadków – dobrze się bawili w swoim towarzystwie.

Joanna Ibisz jest zazdrosna o męża?

Gdy informacja o spotkaniu się byłych partnerów obiegła media, fani Krzysztofa Ibisza zaczęli zastanawiać się, czy obecna żona gwiazdora nie jest zazdrosna o spotkania męża z jej poprzedniczkami. Najwyraźniej Joanna Ibisz – wcześniej Kudzbelska – już niejednokrotnie słyszała podobne pytania, ponieważ rozwiała wątpliwości w jednym z wywiadów.

Joanna Ibisz wyjaśniła, że zależy jej na utrzymywaniu dobrych relacji z bliskimi męża. Dotyczy to zarówno dwóch synów Krzysztofa Ibisza z poprzednich związków, jak i byłych partnerek. Cała szóstka jest ze sobą na tyle blisko, że nie tylko od czasu do czasu jadają wspólnie posiłki, lecz nawet widują się w święta!

Staramy się mieć dobre relacje z poprzednimi żonami i z dwoma synami Krzysia. Czasem jadamy razem obiady, spędzamy święta – wyliczała Joanna Ibisz (Pomponik).
Zobacz także: Zobacz też: Krzysztof Ibisz z byłą żoną nabiera odporności podczas spaceru

Jak podkreśliła Joanna Ibisz, zanim poznała swojego przyszłego męża, był już po dwóch rozwodach. Dzięki temu nie doszło do sytuacji, w której Krzysztof Ibisz musiałby najpierw rozstać się z dotychczasową partnerką, aby móc związać się z Joanną.

Pomaga to, że nie zbudowaliśmy swojego szczęścia na ich nieszczęściu. Nie ja byłam przyczyną rozstań – podsumowała Joanna Ibisz (Pomponik).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić