Krzysztof Jackowski bije na alarm. Wszyscy będą w wielkim szoku

567

Krzysztof Jackowski zaserwował kolejną wizję. Niestety, znów nie napawa ona optymizmem. Wróżbita z Człuchowa zwiastuje kryzys. Opowiedział o nim bardzo szczegółowo.

Krzysztof Jackowski bije na alarm. Wszyscy będą w wielkim szoku
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu organizuje transmisje "na żywo" za pośrednictwem YouTube. Właśnie tam podzielił się ostatnio kolejną wizją. Jego słowa wskazują na to, że kryzys ekonomiczny w naszym kraju będzie się pogłębiać.

Nasz rząd próbuje brylować w tej trudnej sytuacji, gdzie premier sam zaznacza, że kryzys jest szalenie głęboki i wymaga to dłuższego czasu, żeby coś się zatrzymało, żeby ten kryzys stanął w miejscu. Nie, to się dopiero zaczyna. Rząd się przeliczy, zacznie czuć się bardziej osamotniony, niewiele pomogą tarcze i dofinansowania. Z tego względu, że kryzys i inflacja będą wymykały się spod kontroli. Będziemy to widzieli po wielu rzeczach, w tym po kursach wymiany walut - powiedział.

Następnie zaznaczył, że waluty będą zyskiwać na wartości, a potem nastąpi wielki krach. Ma on zaburzyć porządek ekonomiczny, który jest nam dobrze znany.

Należy zachować ostrożność w stosunku do tego, że np. dolar, czy euro, czy frank szwajcarski - te waluty będą pokazywały poważne wzrosty (...). Mam takie odczucie, że w którymś momencie waluty zostaną przetrącone. Może to być szokiem dla nas wszystkich. Czuję wielkie spadki i potężny krach raptowny, który zburzy dotychczasowy porządek ekonomiczny. (...) W moim poczuciu żyjemy w końcówce pewnego ładu finansowego - podkreślił Jackowski.

Ograniczanie żywności? Krzysztof Jackowski wyjaśnia

Krzysztof Jackowski zapowiedział ponadto reglamentację żywności. Nie będzie ona jednak związana z głodem, ale z kryzysem finansowym.

Ludzie będą dostawali przydziały na jedzenie, nie będzie głodu, ale będzie wyraźnie widać kompletne załamanie się rynków finansowych, których raczej nie da się już naprawiać i będzie się mówiło szybko o kompletnie nowym systemie finansowym - podsumował słynny jasnowidz.
Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić