Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Krzysztof Jackowski bije na alarm. Wszyscy będą w wielkim szoku

384
Podziel się:

Krzysztof Jackowski zaserwował kolejną wizję. Niestety, znów nie napawa ona optymizmem. Wróżbita z Człuchowa zwiastuje kryzys. Opowiedział o nim bardzo szczegółowo.

Krzysztof Jackowski bije na alarm. Wszyscy będą w wielkim szoku
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu organizuje transmisje "na żywo" za pośrednictwem YouTube. Właśnie tam podzielił się ostatnio kolejną wizją. Jego słowa wskazują na to, że kryzys ekonomiczny w naszym kraju będzie się pogłębiać.

Nasz rząd próbuje brylować w tej trudnej sytuacji, gdzie premier sam zaznacza, że kryzys jest szalenie głęboki i wymaga to dłuższego czasu, żeby coś się zatrzymało, żeby ten kryzys stanął w miejscu. Nie, to się dopiero zaczyna. Rząd się przeliczy, zacznie czuć się bardziej osamotniony, niewiele pomogą tarcze i dofinansowania. Z tego względu, że kryzys i inflacja będą wymykały się spod kontroli. Będziemy to widzieli po wielu rzeczach, w tym po kursach wymiany walut - powiedział.

Następnie zaznaczył, że waluty będą zyskiwać na wartości, a potem nastąpi wielki krach. Ma on zaburzyć porządek ekonomiczny, który jest nam dobrze znany.

Należy zachować ostrożność w stosunku do tego, że np. dolar, czy euro, czy frank szwajcarski - te waluty będą pokazywały poważne wzrosty (...). Mam takie odczucie, że w którymś momencie waluty zostaną przetrącone. Może to być szokiem dla nas wszystkich. Czuję wielkie spadki i potężny krach raptowny, który zburzy dotychczasowy porządek ekonomiczny. (...) W moim poczuciu żyjemy w końcówce pewnego ładu finansowego - podkreślił Jackowski.

Ograniczanie żywności? Krzysztof Jackowski wyjaśnia

Krzysztof Jackowski zapowiedział ponadto reglamentację żywności. Nie będzie ona jednak związana z głodem, ale z kryzysem finansowym.

Ludzie będą dostawali przydziały na jedzenie, nie będzie głodu, ale będzie wyraźnie widać kompletne załamanie się rynków finansowych, których raczej nie da się już naprawiać i będzie się mówiło szybko o kompletnie nowym systemie finansowym - podsumował słynny jasnowidz.
Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(384)
Max
2 miesiące temu
NIE ŚMIEJCIE SIĘ. CO PRAWDA ŚCIEMNIA , ŻE MAMJAKIEŚ WIZJE, ALE KAZDY , KTO ŚLEDZI DONIESIENIA EKONOMICZNE ZE ŚWIATA I SLUCHA MĄDRYCH LUDZI DOCHODZI DO TAKICH WNIOSKÓW JAK JEGO. NIE MAM TU ŻADNYCH WIZJI ALE GADA MĄDRZE. SZKODA, ŻE ROBI Z SIEBIE TAKIEGO GURU. MIAŁEM DO NIEGO SZACUNEK, GDY PRACOWAŁ DLA POLICJI. WTEDY MIAŁ 70% WYKRYWALNOŚCI JEŚLI CHODZI O UMIEJSCOWIENIE ZAGINIONYCH I ZAMORDOWANYCH. NIESTETY POSZEDŁ W CELEBRĘ.
Zbigniew
3 miesiące temu
Ja widzę że wszyscy umrzemy
Kamyczek
3 miesiące temu
Tak przewidujący a nie wie gdzie będzie grał Lewy
Ann
3 miesiące temu
Kto wierzy w te bzdury??? 😲🤭Niech lepiej prorokuje, jak ten kryzys ominac!
Jadwinia W.
3 miesiące temu
Podobno Jackowski jest w tym boski. Spójrzcie na jego rozporek.
www
3 miesiące temu
Przewidział słowa Czarnka.... Będziemy głodować.
Jarosław Pol...
3 miesiące temu
Żeby to przewidzieć to nie trzeba być jasnowidzem, trzeba tylko poczytać co takiego i w jaki sposób osiągnęli nasi rządzący. Co oni zdobyli własną pracą, a co oszustwem i wyłudzeniami. Przecież oni musieli ukrywać swoje bogactwo bo zdobyli je nie legalnie, i to tacy ludzie dostali się do rządu. Ja się pytam, jak myślicie?,czy po to żeby nam się żyło lepiej, czy żeby mieć jeszcze więcej?.
Janek
3 miesiące temu
Przecież ten pożal się Boże "prorok"powtarza to co już wiemy!!!! Że słoty słabnie - dolar i euro drożeje. Że może być problem z żywnością, to juz wie każda, za pzeproszeniem "baba żaba"!!! To żałosne, że rozpowszechnia sie te wszystkim wiadome rzeczy jako "objawienie", "proroctwa". To świadczy o "mądrosci" Polaków. (niektórych!). Im można wmówić wszystko!
Polak
3 miesiące temu
ciekawe dlaczego w Polsce co drugi to jasnowidz albo prorok.Lekarzu ulecz się sam.
żałosne
3 miesiące temu
nasłuchał się psedo znawców, ekspertów od siedmiu boleści i Powtarza
HerrFlick
3 miesiące temu
Bez tego gościa wiemy, że będzie chuxowo. Po co straszyć ludzi? Jest w komitecie wyborczym KO?
pis nas pogrą...
3 miesiące temu
mógłby się już zamknąć z tymi niesprawdzonymi wizjami
laik
3 miesiące temu
Co będzie to prawie każdy się domyśla bez wizjonerów.Bedzie słabo-ogólnie.
And
3 miesiące temu
Fałszywy prorok, ile jego przepowiedni już się nie sprawdziło? Jak ktoś dużo gada i przewiduje to któreś proroctwo się spełni ale czy trafność przewidywań rzędu 10 czy 20% upoważnia do określenia kogoś jasnowidzem czy prorokiem. Jak taki cwany to niech mi poda numery totolotka, sam też nic nie trafił.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić