Krzysztof Jackowski już wie. Tak będzie wyglądać lato w Polsce

138

Krzysztof Jackowski to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Ostatnio podzielił się kolejną wizją. Tym razem zdradził, jak ma wyglądać lato w naszym kraju. Warto zapoznać się z tą przepowiednią.

Krzysztof Jackowski już wie. Tak będzie wyglądać lato w Polsce
Krzysztof Jackowski (akpa)

Krzysztof Jackowski cieszy się dużą popularnością w całym kraju. Wiele osób traktuje jego wizje z przymrużeniem oka. Nie brakuje jednak też i takich, którzy wierzą we wszystkie przepowiednie jasnowidza.

Jackowski dzieli się różnymi wizjami. Czasami mówi o lżejszych wątkach, a innym razem porusza trudniejsze tematy.

Niejednokrotnie angażował się w sprawy kryminalne. Już kilka razy odnosił się też do wojny w Ukrainie. Jackowski nie stroni od żadnych tematów.

Jackowski o pogodzie. Tak ma wyglądać tegoroczne lato

Popularny jasnowidz postanowił podzielić się swoimi przeczuciami dotyczącymi pogody w czerwcu i przez całe lato 2022. Oto co powiedział "Super Expressowi".

Po ciepłym, choć częściowo deszczowym maju, przyjdzie w końcu ciepłe lato. Ocieplenie nastąpi dość szybko - przekazał Jackowski.

Te słowa mogą napawać optymizmem. Zdaniem Jackowskiego jest szansa na ciepłe lato, o czym mówią też niektórzy specjaliści od pogody. Oby to były piękne wakacje!

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić