Krzysztof Jackowski już wszystko wie. Doniesienia o Beacie Szydło

122

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przewidywaniami. Tym razem popularny jasnowidz przedstawił zaskakującą wizję. Chodzi o Elżbietę Witek i Beatę Szydło.

Krzysztof Jackowski już wszystko wie. Doniesienia o Beacie Szydło
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Wiele razy mówiło się o tym, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta będzie Beata Szydło lub Elżbieta Witek. Zapowiadano, że stoczą one prawdziwą wojnę!

Zupełnie inaczej do tej sprawy podchodzi Krzysztof Jackowski. Popularny jasnowidz uważa, że obie panie nie zrobią wielkiej kariery politycznej.

"Super Express" podkreśla, że Jackowski jest wręcz przekonany, iż 2021 rok będzie ostatnim, w którym ktokolwiek będzie liczyć się z ich zdaniem!

Żadna nie będzie kandydatką na funkcję prezydenta - powiedział jasnowidz Jackowski, cytowany przez "SE".

Jakie będą wybory prezydenckie 2025?

Krzysztof Jackowski przewiduje, że tym razem "przygotowania do wyborów prezydenckich na pewno będą inne niż zawsze".

Ze względu na sytuację, w której Polska się znajdzie. Zmienią się priorytety, zmienią się nasze oczekiwania i mogą odegrać rolę kompletnie inne osoby. Nie osoby, które teraz uważamy za jakieś autorytety, tylko mogą się nagle pojawić kompletnie inne autorytety. Niekoniecznie związane z polityką obecną. To znaczy, że sytuacja naszego kraju w 2022 roku może się diametralnie się zmienić. To, co dzisiaj uważamy za pewien porządek i logiczne obstawienie pewnych ról na przykład w przyszłych wyborach prezydenckich może całkowicie się zmienić przez zmieniającą się radykalnie sytuację naszego kraju - podsumował w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić