Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Krzysztof Jackowski już wszystko wie. Doniesienia o Beacie Szydło

96
Podziel się:

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przewidywaniami. Tym razem popularny jasnowidz przedstawił zaskakującą wizję. Chodzi o Elżbietę Witek i Beatę Szydło.

Krzysztof Jackowski już wszystko wie. Doniesienia o Beacie Szydło
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Wiele razy mówiło się o tym, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta będzie Beata Szydło lub Elżbieta Witek. Zapowiadano, że stoczą one prawdziwą wojnę!

Zupełnie inaczej do tej sprawy podchodzi Krzysztof Jackowski. Popularny jasnowidz uważa, że obie panie nie zrobią wielkiej kariery politycznej.

"Super Express" podkreśla, że Jackowski jest wręcz przekonany, iż 2021 rok będzie ostatnim, w którym ktokolwiek będzie liczyć się z ich zdaniem!

Żadna nie będzie kandydatką na funkcję prezydenta - powiedział jasnowidz Jackowski, cytowany przez "SE".

Jakie będą wybory prezydenckie 2025?

Krzysztof Jackowski przewiduje, że tym razem "przygotowania do wyborów prezydenckich na pewno będą inne niż zawsze".

Ze względu na sytuację, w której Polska się znajdzie. Zmienią się priorytety, zmienią się nasze oczekiwania i mogą odegrać rolę kompletnie inne osoby. Nie osoby, które teraz uważamy za jakieś autorytety, tylko mogą się nagle pojawić kompletnie inne autorytety. Niekoniecznie związane z polityką obecną. To znaczy, że sytuacja naszego kraju w 2022 roku może się diametralnie się zmienić. To, co dzisiaj uważamy za pewien porządek i logiczne obstawienie pewnych ról na przykład w przyszłych wyborach prezydenckich może całkowicie się zmienić przez zmieniającą się radykalnie sytuację naszego kraju - podsumował w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(96)
76yti
7 miesięcy temu
znowóż dyrylki dostał ??
emeryt
7 miesięcy temu
Chyba tylko naiwny zagłosuje na PIS albo KO. Banda zbrodniarzy. Obecnie tylko Konfederacja.
eryk
7 miesięcy temu
wszyscy wiedzą że Pani Beata jest skończona w Polityce za fałszywe oskarżena chłopka z Sicento . Za darcie pyska - One im się należą! " A się nie należały bo kolega kolegę nagrodował obdarzał z nie swoich pieniędzy .
zbig 62
7 miesięcy temu
bardzo dużo ten pan wie ha ha ha
56+++
7 miesięcy temu
W pewnej wiosce koło Człuchowa zatrzymuje sie Jackowski autem i idzie do sklepiku .Kupuje prezerwatywy a wsród oczekujacych byli "miejscowi" chłopi. I jeden mówi- a ty Jackowski to nie masz "wizji" kiedy wyjac, ze potrzebujesz kondona? ps.Młoda zona czeka:)
a jackoś się
7 miesięcy temu
zapije~~~~Jedna z jej przepowiedni dotyczy wybuchu wojny. Siostra Łucja przekazała, że będzie to mieć związek z użyciem broni jądrowej, a wśród najbardziej poszkodowanych państw znajdą się m.in. Niemcy, które zostaną zalane wodą. Podobny los czeka Danię i Holandię. Zgodnie z wizją zakonnicy, ucierpi także Francja, gdzie spłonie Paryż. Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa - miała napisać. Na tym nie poprzestała. "Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj¬ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię¬stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty¬ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami" - dodała. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa¬tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji - przepowiedziała podobno zakonnica. Czytaj także: Stanisław Sojka zrezygnował z trzech produktów. Waga ostro poleciała w dół Siostra Łucja o losach Polski W swojej wizji ujęła też Polskę. Uważa, że czeka ją znacznie lepszy scenariusz. Nasz kraj ma nie tylko przetrwać kataklizm, ale przede wszystkim będzie odpowiadać za to, jak będzie wyglądać Europa. Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo¬wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli¬wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie - miała napisać Łucja dos Santos.
Ptea
7 miesięcy temu
Kiedyś subskrybowałem jego kanał, bo takie historie opowiadał, że posiedzenie w kibelku było podwójnie sympatyczne...
Rozruba
7 miesięcy temu
każda normalna rodzina powinna wyjechać z tego rozjechanego kraju
Dorota
7 miesięcy temu
Możesz sobie koleś żarty robić. No niestety, nie będziesz robił z kogoś psychicznego jak sam jesteś. Nie wciągaj społeczeństwa w swoje gry. Jest problem bo chcesz kogoś ubrać w mordy, które nie popełnił. To sobie żartuj dalej.
Mężczyzna z r...
7 miesięcy temu
Albo..
Andrzej D.
7 miesięcy temu
Widzę nowego prezydenta Polski. Może zostać nim wizjoner.
Elżbieta W.
7 miesięcy temu
Widzę policjantów z Lublina poszukującego siwego. Zostanie rozbity gang siwego i zamknięty krąg.
Beata Szy.
7 miesięcy temu
A jaką wizja, co czeka wizjonera? Jaka przepowiednia dla wizjonera na 2022r. Czy odkryjemy jego mroczne tajemnice..
gacek
7 miesięcy temu
Daun Godek ma lepsze miny do fotografii.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić