aktualizacja 

Krzysztof Jackowski już wszystko wie. To nas czeka latem

Choć zima jeszcze nie dobiegła końca, to wiele osób już teraz zastanawia się, jakie będzie lato 2023. Głos w tej sprawie zabrał jasnowidz Krzysztof Jackowski. Niestety, jego słowa nie ucieszą tych, którzy liczą na piękną pogodę.

Krzysztof Jackowski już wszystko wie. To nas czeka latem
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski regularnie przepowiada przyszłość. Czasem wychodzi mu to lepiej, a czasem - słabiej. Niejednokrotnie bywało tak, że słowa Jackowskiego nijak miały się do rzeczywistości.

Właśnie dlatego jego wizje trzeba traktować z przymrużeniem oka. Szczególnie wtedy, gdy chodzi o bardzo poważne tematy. Jackowski absolutnie się bowiem nie ogranicza i mówi nie tylko o "lekkich" kwestiach, ale i o wojnie w Ukrainie czy też tematach kryminalnych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Tym razem w rozmowie z "Super Expressem" pochylił się nad pogodą. Jaką aurę na wiosnę i lato przewiduje popularny profeta?

To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna. Lato będzie deszczowe - powiedział Krzysztof Jackowski.

Jego słowa w kontekście lata 2023 nie napawają optymizmem. Zdecydowanie lepsze prognozy przedstawił serwis pogodanajutro.com. Podano, że w czerwcu czekają nas 24 dni bez opadów deszczu, w lipcu będzie 25 takich dni, w sierpniu - 27 dni, a we wrześniu - 25 dni.

Oczywiście prognozy długoterminowe często zawodzą. Na razie nie można niczego brać za pewnik. Mimo to informacje z pogodanajutro.com, że pogoda latem będzie "idealna", mogą napawać pewnym optymizmem.

"To będzie najgorszy rok"

Krzysztof Jackowski niedawno pokusił się również o wygłoszenie przepowiedni na cały 2023 rok.

W 2021 roku w grudniu problemem był COVID - on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji - powiedział w wywiadzie dla Telewizji WP popularny jasnowidz.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić