Krzysztof Kowalewski nie był wierny. Skomplikowane życie miłosne

21

Przebojami miłosnymi Krzysztofa Kowalewskiego swego czasu żył cały kraj. Uwielbiany przez Polaków aktor słynął z romansowania. Wśród jego byłych partnerek znalazła się między innymi koleżanka po fachu Ewa Wiśniewska. Ich relacja skończyła się skandalem.

Krzysztof Kowalewski nie był wierny. Skomplikowane życie miłosne
Krzysztof Kowalewski nie zawsze miał szczęście w miłości (AKPA, AKPA, Niemiec)

Krzysztof Kowalewski i Ewa Wiśniewska związali się pod koniec lat 70. Nie była pierwszą kobiecą, z którą spotykał się aktor – wcześniej pozostawał mężem Vivian Rodriquez, kubańskiej tancerki, matki jego syna Wiktora. Kowalewskiemu zdarzało się także romansować.

Krzysztof Kowalewski i Ewa Wiśniewska byli parą. Aktor złamał jej serce

Początkowo Ewę Wiśniewską i Krzysztofa Kowalewskiego łączyła jedynie przyjaźń. Z czasem jednak zorientowali się, że czują do siebie znacznie więcej niż zwykłą sympatię.

Wcześniej mięty nie było. Na scenie to ona uwodziła mnie, a ja się od niej opędzałem. Poza sceną role się odwróciły, z tym że ona się nie opędzała – opisywał Krzysztof Kowalewski w wywiadzie-rzece w książce "Taka zabawna historia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk

Znajomi nie wróżyli Ewie Wiśniewskiej i Krzysztofowi Kowalewskiemu długiego związku. Czas jednak pokazał, że mocno się pomylili – chociaż ostatecznie nie zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego, przetrwali razem aż dwie dekady. Ze względu na zobowiązania zawodowe widywali się "w przelocie", jednak nie uskarżali się na to.

Spotykamy się często w przelocie. Gdy Ewa wychodzi, ja właśnie wracam, czy też odwrotnie. Ale... w związku mężczyzna-kobieta (...) najważniejsze jest to, co dzieje się między nami i czy da się razem żyć – podkreślał Krzysztof Kowalewski w wywiadzie dla "Echa Dnia".

Ostatecznie Krzysztof Kowalewski złamał aktorce serce. Powód? 63-letni wówczas gwiazdor wdał się w romans z Agnieszką Suchorą, koleżanką po fachu, która na domiar wszystkiego zaszła z nim w ciążę. Ewa Wiśniewska nie była w stanie wybaczyć ukochanemu i zdecydowała się na rozstanie.

Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski doczekali się córki o imieniu Gabriela. Para zdecydowała się nawet na ślub, a ich małżeństwo trwało aż do śmierci aktora. Jego szczęście zakłócał jednak skandal związany z rozstaniem z Ewą Wiśniewską – nie raz i nie dwa byli zmuszeni tłumaczyć się z okoliczności zakończenia związku przed całym krajem.

Wymienił mnie na nowszy model – ubolewała Ewa Wiśniewska w wywiadzie dla "Vivy!".
Sam spakowałem walizkę i wyszedłem. Przyjście Gaby na świat to była nasza świadoma decyzja. I ja naprawdę nigdzie się nie wymykałem, żeby ją kąpać, bo nie musiałem – wtórował Krzysztof Kowalewski w "Taka zabawna historia".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić